SAV vs Diamonds

10 - 1
Full Time

Výsledky

Tím1tr.2tr.3tr.GVýsledok
SAV40610Výhra
DIAMONDS1001Prehra

Miesto zápasu

Ihrisko Lamač
Studenohorská 2081/50, 841 03 Bratislava, Slovakia

Podrobnosti

Dátum Čas Liga Sezóna Kolo Full Time
16.03.2019 9:00 BHBL BHBL 2018/2019 20 75'

Spoločné Zápasy v minulosti

DátumDomáciVýsledkyHostiaČas

SAV

Peter Švarc Hráč
00Tomáš Bziňák Brankár
6Juraj Biely Hráč
8Martin Vašíček Hráč
9Miroslav Mancál Hráč
11Filip Schuster Hráč
12Martin Pardel Hráč
13Martin Bičkay Hráč
14Milan Šurlan Hráč
37Karol Ružička Hráč
38Michal Pšenko Hráč
44Tomáš Thron Hráč
77Robert Alföldy Hráč
  10 9 2

DIAMONDS

17Klíma Hráč
17Mário Blažíček Hráč
17Igor Macháč Hráč
68Róbert Kouta Hráč
87Martin Allo Hráč
88Markech Hráč
90Radoslav Koňařik Hráč
93Dotzy Hráč
8Dominik Ledzo Hráč
12Juraj Bakoš Hráč
  1 1

Report

Jednoznačné víťazstvo a „povinné“ body do tabuľky

 

TJ SAV Lamač spolupracuje  Po dvoch zaváhaniach a prehrách za sebou dnes nebolo inej cesty ako vyhrať. SAVka nastúpila proti poslednému tímu v tabuľke a tak iná možnosť ako „povinné“ dva body do úvahy ani neprichádzala. Podľa konečného výsledku by sa teda aj mohlo zdať, že to bolo bez väčších problémov, no akosi sme si v poslednej dobe zvykli na to, že Lamačania svojim priaznivcom niečo neočakávané pripravia. Bolo tomu tak aj dnes, keď v úvode po nepremenení troch tutoviek inkasovali ako prvý a prehrávali. Čoskoro však niečo aj popremieňali a tak to napokon bolo celkom  jasné víťazstvo.  

   V najpočetnejšom zložení tejto sezóny sa SAVka od úvodu pustila do súpera ako sa na favorita patrí – šanca striedala šancu a na škodu veci bolo iba to, že tri tutovky ostali nevyužité a tak išli do vedenia prekvapujúco hosťujúce „Diamanty“ – 0:1!  Čoskoro sa však „prebrali“ aj domáci strelci a výsledkom boli štyri góly za sebou a pohodlné vedenie 4:1 po úvodnej tretine. Priebeh hry bol adekvátny skóre, viac-menej to bolo jednoznačná záležitosť… Obraz hry sa však v druhom dejstve trošku zmenil. Hostia sympaticky „nezaliezli“ do obrannej ulity, práve naopak, osmeľovali sa čoraz viac a aj vďaka benevolencii domácich pri obranných činnostiach sa častejšie objavovali pred lamačskou bránkou. A neboli to veru návštevy zdvorilostné – Tomáš musel predviesť niekoľko veľmi dobrých zákrokov a niekoľkokrát aj zvýšiť na obrancov hlas a najmä vďaka nemu domáci v tejto fáze zápasu neinkasovali. „Diamanty“ robili, čo sa dalo, až sa nechcelo veriť, že tento mančaft má doteraz v tabuľke iba jediný bodík, no od polovice stretnutia (po dôrazných debatách na domácej striedačke) sa opäť chopila iniciatívy domáca partia a tak ostávalo tradičným problémom už iba nepremieňanie ani tých naj šancí, ktorých bolo dnes viac než dosť. V tretej tretine však už prišli aj ďalšie góly a tak to napokon skončilo pohodlných 10:1.

Myslím, že hodnotiť dnešný zápas podrobnejšie už nemá význam. Pred nami sú ďalšie náročné zápasy v boji o play-off a preto je potrebné pozerať dopredu. Hosťom športovo poprajeme, aby ten jeden bod na ich konte v tabuľke neostal osamotený – ak budú predvádzať hru podobnú tej z prvej polovice druhej tretiny, rozhodne to tak nemusí byť!

(ra)

gólový film zápasu:

 0:1
 1:1     Pardel
 2:1     Thron
 3:1     Thron
 4:1     Vašíček
 5:1     Schuster
 6:1     Mancál
 7:1     Ružička
 8:1     Pardel
 9:1     Šurlan
10:1    Alföldy R.
 ZÁPAS OČAMI PRIAMEHO AKTÉRA…

   # 77  Robo Alföldy

Stručné zhodnotenie dnešného duelu?
Dnes to bola od úvodu až do konca „povinná“ jazda… Do úvahy neprichádzalo nič iné ako víťazstvo a tomu sme aj prispôsobili hru. Od úvodu sme nechceli ponechať nič na náhodu a hoci sme na začiatku inkasovali ako prvý, čoskoro sme sa gólmi dostali do pohody. Žiaľ sme sa opäť nevyvarovali zaváhaniam v druhej tretine, kedy musel vytiahnuť Tomáš niekoľko dôležitých zákrokov, ktorými nás podržal, no v tej tretej to už zase bola pomerne jasná záležitosť. Myslím, že ďalej to rozvádzať netreba…
 
Ďakujem za rozhovor.

Live

10 - 19:00
SAV Lamač
    Black Diamonds

      SAV Lamac logo KO Hokejbal Black Diamonds KO FT