ZIEGELFELD vs HANCOP

4 - 6
Full Time

REBELS vs ZIEGELFELD

2 - 13
Full Time

ZIEGELFELD vs VRAKUŇA

2 - 0
Full Time

ZIEGELFELD vs SAV

3 - 2
Full Time

ZIEGELFELD vs INDIANS

17 - 3
Full Time

Ziegelfeld vs HANCOP

3 - 4
Full Time

Ziegelfeld vs HANCOP

5 - 4
Full Time

Ziegelfeld vs Ramiland

2 - 0
Full Time

Slávia vs Nivy

6 - 3
Full Time

Ziegelfeld vs Board

15 - 0
Full Time

Ziegelfeld vs Barbari

Kontumacia

5 - 0
Full Time

Ziegelfeld vs SAV

4 - 2
Full Time

Ziegelfeld vs Ramiland

2 - 8
Full Time

Ziegelfeld vs Empiria

6 - 2
Full Time
Ziegelfeld vs PROFIS Result

Ziegelfeld vs PROFIS

18. kolo BHBL : Ziegelfeld vs PROFIS Podunajské Biskupice

 

Zdravíme všetkých priaznivcov hokejbalu a klubu Ziegelfeld,

V 18.kole BHBL sme mali naplánovaný domáci zápas proti dlhoročnému účastníkovi ligy a to mužstvu PROFIS Podunajské Biskupce. V prvom meraní síl v tejto sezóne na ihrisku na Dolných Honoch  dostal náš  celkom slušný „náklad“ a po výsledku 0:11 sa poberal k sobotňajšiemu obedu s pokazenou reputáciou . V sobotu to bol však iný zápas a súper v značne pozmenenej zostave s novým brankárom bol tentokrát omnoho tažším súperom.

V optimálnom počte 10 hráčov + brankár sme sa prvý krát v jarnej časti ligy  zišli v našej domácej Ziegelfeld aréne. Pred zápasom sme si dali samozrejme klasickú výzvu v hľadaní parkovacieho miesta a tí,  čo boli neuspešní boli „odmenení“ mestskou políciou za parkovanie pri ihrisku vo forme spoločnej fotky a pokutou  . Pozdravujem pani zo 4 . poschodia a odkazujem, že už sa to nebude opakovať a zároveň pekne prosím o zaslanie vášho  videa , keďže my sme tentokrát nemali čas nahrávať.  Ešte treba vypichnúť jedno klasické meškanie Adnana Almaksusa, ktorý opäť potvrdil , že bývať 5 m od ihriska neznamená prísť na čas .  Tiež ho pozdravujeme a dávame priestor na zamyslenie .

Po zápase s Hancopom sme viacerí museli navštíviť lekára našich hokejok aby ,ako tvrdí na svojej stránke  (www.opravahokejok.sk), dal našim hokejkam novú mladosť a s čerstvo podlepenými čepelami sme sa pustili do nášho súpera.

PRIEBEH ZÁPASU 

Od úvodného buly sme mali nad zápasom kontrolu a zamestnávali brankára  viacerými šancami , no zelenáč v bráne PROFIS-u odolával veľmi statočne a v prvom zápase sa predviedol vo veľmi dobrom svetle. V polovici zápasu sme vyhrávali iba v pomere 2:0 a stále hladali recept ako prekonať brankár z našich početných šancí. Mierne sme zamiešali zostavou na podnet našich skúsenejších a následne rozbehli náš gólostroj. Do konca zápasu sme nasypali súperovi ešte 5 gólov po akciách do prázdnej brány a do tabuľky zapísali výsledok 7:1 .  Súper predviedol v rámci svojich možností peknú hru a snažil sa až do konca zápasu hrať obranný hokejbal za čo mu musíme dať pochvalu .

Prekvapením kola bola prehra nášho najväčsieho súpera Hancop Dolné Hony s klubom Slávia Právnik 4:6 , čím sme sa opäť dostali v tabuľke do trojbodového náskoku pred klubom Hancop a posilnili našu prvú priečku v priebežnej tabuľke BHBL.

ZIEGELFELD
7 - 1
Full Time

Ziegelfeld vs Vlci

Kontumačná výhra

5 - 0
Full Time
Hokejbalový zápas BHBL : HBK 500 Nivy vs SBHC Rebels

Nivy vs Rebels

15 - 2
Full Time
Hokejbalový zápas BHBL : HBK 500 Nivy vs Empiria Petržalka

Nivy vs Empiria

5 - 3
Full Time
BHBL Hokejbal - 12.kolo - Ziegelfeld vs AHK Pekníková

Ziegelfeld vs Pekníková ♦zápas kola♦

HOKEJBAL BHBL

 ZIEGELFELD VS PEKNÍKOVÁ

 

Tesné víťazstvo s kvalitným súperom z čela tabuľky

 

V najnáročnejšom záse tejto sezóny sa nám aj po nevydarenom začiatku , kedy sme prehrávali 0:2 podarilo nakoniec zápas otočiť v náš prospech a prekonať vynikajúceho brankára súpera 3x a s konečným výsledkom 3:2 si pripísať 2 body do tabuľky a 11 výhru v rade .

Ziegelfeld

 

3 - 2
Full Time
Hokejbalový zápas BHBL : Ziegelfeld vs Black Diamonds

Ziegelfeld vs Diamonds

Hokejbal BHBL

 

 ZIEGELFELD VS BLACK DIAMONDS

 

V súboji prvého s posledným s 9.výhrou v rade

 

Hokejbal - Ziegelfeld Logo10.kolo prinieslo pre Ziegelfeld súboj s klubom Black Diamonds , ktorý momentálne sídli na poslednej priečke BHBL bez jedinej výhry. Všetko nasvedčovalo tomu , že ak budeme pokračovať vo výkonoch z posledných zápasov tak predĺženie našej víťaznej spanilej jazdy s 9 víťazstvami v rade by nám nemalo uniknúť a pozápasová kofolka v legendárnom Wallner Pub-e nám opäť bude chutiť o niečo viac.  Posledné 4  hracie kolá sme zanedbávali naše pravidelné textové reporty zo zápasov . Ale čo k nim povedať ? Momentálne panuje v teame pohoda a spokojnosť. To sa odzrkadluje aj na našich výkonoch a v súčasnej forme  „dávame dole“ jedného súpera za druhým.  Počas nášho výpadku v reportoch sme presvedčivo porazili 2 tabuľkových súperov HBK 500 Nivy a HBK Ramiland Vrakuňa. Takisto sme si pripísali 2 povinné výhry so súperom Empiria Petržalka a HBK Board Vrakuňa. 

 

Potýkame sa v posledných 5 kolách s neuveriteľnou účasťou na zápasoch , čo je v histórii nášho klubu veľka rarita , ktorá nás samozrejme nesmierne teší a taktiež potvrdzuje , že nás hokejbal baví a na zápasy sa chodí s radosťou. Ani dnes me sa nenechali zahanbiť. V počte 11 kusov sme poskladali 3 silné útoky a to nám ešte absentovali najväčšie esá ako napr. Ičo Černý a Miky Mikuš.

PRIEBEH ZÁPASU

V zápase s celozápasou prevahou  sa postupne presadzovali jednotlivé útoky a zápas sme ukončili s pekným výsledkom 7:1.  20-ročný brankár súpera mal dnes svoj deň a parkrát nás privádzal svojimi zákrokmi do šialenstva. Za prijateľný výsledok vďačia diamanty predovšetkým jeho perfektnému výkonu.

Zo zápasu treba učite ešte vypichnúť fakt , že do streleckej listiny sa dnes podarilo prvý krát zapísať Peťovi Kulkovi , ktorý trafil netradične príklepom  od modrej pavúčika priamo do kríža. Takisto sa dnes po dlhej dobe objavila v Ziegelfeld aréne, aj keď len na pár momentov. „Šedá eminencia“ Pišta Stanko a my sa pýtame Pišta. Je tvoje koleno už hrateľné? Bola tvoja návšteva dnes predzvesťou tvojho návratu do prvého útoku  🙂 ? Znamená to , že v budúcnosti môžeme rátať s vyššou úspešnosťou v presilovkách 🙂 ? Budeme ťa vedieť pozvať po víťaznom zápase na kofolu ?  Na tieto otázky nám dnes nedá dnes asi nikto odpoveď, no všetci pevne dúfame.

Aktuálnou novinkou na „ziege“ je aj dôležitý krok v živote nášho spoluhráča Robka Kvasznovského, ktorého neúčasť v minulom kole bola ospravdlnená priepustkou, na ktorej sa písalo „svadba“ . Áno je to tak. Robko je už týždeň v chomúte a za celé mužstvo Ziegelfeld ti prajeme všetko dobré na spoločnej ceste.

V nasledujúcom kole nás čaká nepríjemný súper SAV Lamač – víťaz ligy 2016/2017 s ktorým si zmeriame sily v Sobotu o 9.00 na ihrisku v Lamači.

7 - 1
Full Time