PEKNÍKOVÁ vs VRAKUŇA

6 - 2
Full Time

PEKNÍKOVÁ vs SAV

3 - 2
Full Time

PEKNÍKOVÁ vs INDIANS

10 - 2
Full Time

PEKNÍKOVÁ vs SLÁVIA

7 - 0
Full Time

PEKNÍKOVÁ vs ZIEGELFELD

8 - 3
Full Time

Pekníková vs Nivy

9 - 3
Full Time

Pekníková vs Ramiland

2 - 3
Full Time

Pekníková vs Ramiland

3 - 1
Full Time

Pekníková vs Ziegelfeld

5 - 8
Full Time

Pekníková vs Rebels

8 - 7
Full Time

Pekníková vs SAV

5 - 5
Full Time

Pekníková vs Ramiland

5 - 0
Full Time

Pekníková vs Empiria

6 - 1
Full Time

Pekníková vs Slávia

 

3 - 2
Full Time

Pekníková vs Barbari

9 - 2
Full Time

Pekníková vs Diamonds

4 - 3
Full Time

Pekníková vs Nivy √

5 - 8
Full Time
hbk vrakuna logo

Pekníková vs Board Vrakuňa √

Hokejbal BHBL

 

AHK PEKNÍKOVÁ – HBK BOARD VRAKUŇA 

 

 

hbk vrakuna logoZápas sa začal z našej strany aktívne aj keď sme boli iba piati do poľa. Vedeli sme, že dlho nevydržíme. Kľudne sme sa mohli ujať vedenia, no to by sme museli premienať šance. Vizeralo to akoby sme hrali hru – „kto trafí brankára „. Tesne pred prvou prestávkou sme inkasovali nešťastný gól bekendom, keď som strelu tečoval mojou čepeľou. To nasrdí… Do druhej tretiny sme vstúpili trochu inou taktikou, aby sme vydržali celý zápas a nedostali ďalšie hlúpe góly. Nepodadilo sa. Dostali sme dva rýchle góly a snažili viac držať loptičku na svojich hokejkách. Snažili sme sa o kontaktný gól – dva. Podarilo sa pri prečíslení 2 na 1. Jančovič prihral ideálne Fojtovi a ten nechytateľne napálil medzi betóny. Brankár nás podržal ,aj keď mal problém s trieslami. To nás trochu vzpružilo. Mali sme dalšie šance, ktoré sme žiaľ nevyužili a v zápätí sme inkasovali štvrtý gól 4. V závere tretiny sme inkasovali ďalší a bolo hrozivých 1:5. Na začiatku 3 tretiny Moravčík v našej bráne už nemohol pokračovať kvôli zraneniu a po dohovore so súperom a rozhodcom sa zápas ukončil.

Richard Kadlečík (Board Vrakuňa)

ZDROJ:  http://www.hbkvrakuna.estranky.sk/clanky/ahk-board-18-19.html

5 - 0
Full Time

Pekníková vs HANCOP √

6 - 9
Full Time
Hokejbal Ziegelfeld : AHK Pekníková 2. Semifinále BHBL

Pekníková vs Ziegelfeld √

2. Zápas Semifinále BHBL – AHK Pekníková vs Ziegelfeld

 

Report tohto zápasu  by som začal vyplačkávaním  – ihrisko Pekníková nám takisto nevyhovuje  ani  povrchom a  ani veľkosťou . Koniec vyplakávania .  Počas týždňa sme si spravili prehľad v akej zostave by sme mohli na zápas nastúpiť a došli sme k zarmucujúcemu faktu , že dvojica Peter Paták a Rudolf Kazmer sa nebudú môcť zúčastniť a taktiež dvojica bratov Končekovcov je na liekoch a tento víkend s nimi nemôžeme rátať. Z predpokladanej zostavy nám vypadol náš obranný val menom Vladimír Dávid  a my sme vedeli , že je zle nedobre. Na predpokladanej  súpiske nám zostalo 7 chudobných hráčov a nastúpiť v takomto zložení proti AHK Pekníkova na ich „letisku“ by  bolo pochodom na porážku. Riešenie bolo iba jedno : vytočiť telefónne číslo smerom k Slovenskému národnému divadlu , v ktorom sa nachádzalo naše tajné eso v rukáve menom Ivan Černý . Ičo z pracovných dôvodov vynechal značné množstvo posledných ligových zápasov, no my sme vedeli , že naša situácia a dôležitosť zápasu ho presvedčia aby došiel pomôcť. Ako som očakával , jeho reakcia bola jasná  – pre autentickosť si dovoľujem zverejniť ako dohoda prebiehala po našom spoločnom telefonáte a ako si Ivan vyhodnotil stav ihriska , ktorého sme sa všetci tak obávali :

Pred zápasom sme si na rozvičke ešte strihli povinnú spoločnú fotku do albumu a následne už koncentrovali na náš výkon .

Prvú tretinu sme začali ustráchane a hneď na začiatku sme inkasovali gól z polky ihriska nepríjemne zarotovanou strelou.  Pekníková mala v tejto fáze hry prevahu a vytvárala si viacero nebezpečných šancí  ale aj my sme začali sporadicky s postupom času zamestnávať súpera brankára a náš výkon sa začal postupne stále zlepšovať. Výsledkom bol vyrovnávajúci gól od Adnana Alamaksusa po hrubej chybe súpera a prvú tretinu sme ukončili nerozhodne 1:1 . Na to , aby sme v tomto zápase ale boli úspešní sme museli niečo zmeniť , čo sme si prešli  cez prvú prestávku a do druhej tretiny sme plánovali nastúpiť ako iné mužstvo.

Druhú tretinu by som opisál žargónom nášho spoluhráča Miloša Končeka : „to bola normálna gólová smršť “ .  Začali sme behať, uvoľnovať sa , dorážať strely  a vytvárať si obrovské množstvo šancí . Naše eso –  Ivan Černý  nám to postupne začal všetko krásne „čapovať“  a zrazu sme začali svojho súpera prehráváť na všetkých frontoch  a my sme si zrazu začali uvedomovať – veď my na to k…a máme.   Totálna dominancia v druhej tretine rezultovala do  6  strelených gólov a množstva nevyužitých šancí takmer do prázdnej brány. S príchodom Ivana Černého dostala naša hra krídla a viaceré kombinácie z prvej boli lahodiace aj oku diváka.

Tretia tretina sa už len dohrávala a pozornou obranou sme doviedli zápas do víťazného konca  v pomere 7:2. Kompletné štatistiky nájdete nižšie  po kliknutí na výsledok zápasu.

Prvý dôležitý krok sme mali za sebou a s napraveným sebavedomím a dobrým pocitom sme sa tešili na rozhodujúcu Nedeľu.

 

2. zápas Semifinále BHBL

 

2 - 7
Full Time