NIVY vs VLCI

11:00
Náhľad

NIVY vs PEKNÍKOVÁ

11:00
Náhľad

NIVY vs HANCOP

3 - 3
Full Time

Ziegelfeld vs Nivy

4 - 1
Full Time

NIVY vs DIAMONDS

8 - 6
Full Time

NIVY vs VRAKUŇA

0 - 10
Full Time

NIVY vs SAV

2 - 7
Full Time

NIVY vs INDIANS

2 - 0
Full Time

Nivy vs HANCOP

2 - 6
Full Time

Nivy vs Slávia

5 - 4
Full Time

Nivy vs Vlci

3 - 1
Full Time

Nivy vs Slávia

1 - 6
Full Time

Nivy vs Ziegelfeld

0 - 11
Full Time

Nivy vs Pekníková

2 - 2
Full Time

Nivy vs Diamonds

11 - 3
Full Time
Hokejbalový zápas BHBL : HBK 500 Nivy vs Hancop Dolné Hony

Nivy vs HANCOP ♦zápas kola♦

4 - 4
Full Time
Hokejbalový zápas BHBL HBK 500 Nivy vs Barbari Bratislava

Nivy vs Barbari √

HBK Nivy logoPrvú tohtosezónnu nulu nám minulý týždeň vychytal Andy Letko. Tú druhú dnes vychytal Tomáš Michale a ako vidieť na fotke, náležite si to po zápase aj užil  .Svoj strelecký účet si dnes otvoril aj nováčik v tíme Martin Parák a rovno hattrickom.

ZDROJ: https://www.facebook.com/hk500nivy/ 

 

8 - 0
Full Time
Hokejbalový zápas HBK 500 Nivy vs SAV Lamač

Nivy vs SAV √

HOKEJBAL BHBL

HBK 500 NIVY – SAV LAMAČ

 

Výsledková hanba, akú sme už dávno neutŕžili!

 

TJ SAV Lamač spolupracujeTohtosezónna „mizéria“ pokračuje ďalej…. SAVkári sa zrejme rozhodli, že góly budú strieľať iba v každom druhom zápase a tak je výsledok síce krutý, ale zaslúžený! Niet jedinej pozitívnej veci, o ktorej by sa dalo hovoriť… a to je azda ešte horšie ako samotná porážka.    

Keďže k tomuto je akýkoľvek komentár zbytočný, zhodnotenie zápasu sme ponechali na jedného z aktérov zápasu.

ZÁPAS OČAMI PRIAMEHO AKTÉRA…

 

   # 74  Milan Šurlan

Viem, že je to ťažké, no napriek tomu, čo sa to dnes prihodilo?
Hodnotenie? Katastrofa… čo sa povedalo pred zápasom pri bránke, tak tam aj ostalo. Obrana moc brankárovi nepomohla, útok bol akýsi statický, bez pohybu, nebolo komu nahrať… a áno, bola tam aj „zvonkohra“, ale na tyčky sa nehrá a tak dopadol výsledok pre nás úplne zle. Ako som sa dopočul, tak sme Nivákom darovali bez väčšieho úsilia prvú nulu v ich histórii, ku čomu im gratulujem.
Takže čo ďalej? 
My musíme hrať každý zápas aspoň tak, ako proti Empirii a ustáliť výkony a nie brať nuly doma a rozdávať ich vonku! Zatiaľ hráme ako aprílové počasie. A pozitívum zo sobotného zápasu? Tak len to krásne slnečné počasie, inak nič…
 

 

 

 

ZDROJ: https://www.facebook.com/hk500nivy/
ZDROJ: http://www.tjsav.sk/statistiky/liga/

7 - 0
Full Time
Hokejbal - HBK Ramiland Vrakuňa vs HBK 500 Nivy

Nivy vs Ramiland Vrakuňa √

Hokejbal BHBL

HBK 500 NIVY – HBK RAMILAND VRAKUŇA

Súper má u seba plastové kocky, čiže po rannom telefonáte sa zápas presunul na našu radosť do našej novej arény. Naše ihrisko po rannom daždi už postupne schlo a tak sme sa mohli tešiť na zaujímavý zápas. Svoju premiéru si za Vrakuňu odkrútila i naša ďalšia nová posila Dušan Melišek.

Zišli sme sa na tri formácie a tak sme sa pustili hneď od úvodu do súpera. Po niekoľkých dobrých príležitostiach sme sa dočkali v polovici prvej tretiny, Ravasz po mantineli vysunul Janíka, ten výbornou prihrávkou našiel Melišeka a ten sa rutinérsky presadil cez výborného Andreja Letka v bráne súpera – 0:1. Len vďaka skvelému Letkovi nepadlo viac gólov do siete súpera. Keďže aj náš Kysela všetko bezpečne pozbieral šlo sa do prestávky s výsledkom 0:1 

Do druhej tretiny sme nastúpili rovnako, zvýšiť mohol hneď v úvode Melišek po prihrávke Ravasza však na súperovho brankára nevyzrel. Hral sa však pekný hokejbal z množstvom kombinácii a šancí, chýbal tomu len gól… A diváci sa i vtejto časti dočkali, keď Vitálošovu strelu upratal do bránky Chovanec – 0:2. V závere tretiny prišlo vylúčenie hráča Nív a tak sme mali do konca tretiny minútku presilovky, ktorý sme však v tejto časti nevyužili.

Do záverečnej tretiny na presilovú hru nastúpila naša prvá lajna Ravasz, Janík, Melišek a presilovku využila. Ravasz si zobral loptičku od brankára Kyselu a presnou strelou k tyčke prekvapil Letka v bráne súpera – 0:4. Pokračovali sme v ostreľovaní súperovej bránky. Po najkrajšej akcii zápasu keď si Janík s Meliškom vymenili na jeden dotyk loptičku sa dočkal gólu aj Jano Janík, vyzrel na skvelého súperovho brankára – 0:4. V tejto časti sme zvládli aj oslabenie, v závere sa však presadil aj súper, keď strela súpera so šťastím prešla Kyselovi medzi betónmi – 1:4. Na viac ako na čestný úspech sa ale súper nezmohol a tak sa Ramiland Vrakuňa tešil z výhry.

Mužom zápasu bol nováčik v našom drese Dušan Melišek, ktorý vytvoril dnes výbornú dvojičku s Jánom Janíkom. Po 3. kole je HBK Ramiland na tretej pozícii.

ZDROJ: http://www.hbkvrakuna.estranky.sk/clanky/nivy-ramiland-18-19.html

1 - 4
Full Time

Nivy vs Vrakuňa √

2 - 4
Full Time