Hokejbalový zápas BHBL : SBHC Rebels vs Ziegelfeld

Rebels vs Ziegelfeld

1 - 10
Full Time

Výsledky

Tím1tr.2tr.3tr.GVýsledok
REBELS0001Prehra
ZIEGELFELD43310Výhra

Miesto zápasu

Ihrisko Mierová kolónia
Chemická 1030/5, 831 04 Bratislava, Slovakia

Podrobnosti

Dátum Čas Liga Sezóna Kolo Full Time Zápis
1.12.2018 13:00 BHBL BHBL 2018/2019 14 75' Áno

Rozhodcovia

Rozhodca
Branislav Slezák

Spoločné Zápasy v minulosti

REBELS

Ján Benkovský Hráč
Ferko Hráč
Ja. Mičo Hráč
3Michal Krútil Hráč
11Michal Bajnóci Hráč
19Peter Rybár Hráč
25Ivan Nociar Hráč
30Zdeno Súkup Brankár
31Martin Lukačovič Hráč
77Andrej Lavrovič Hráč
99Marek Fencl Hráč
  1 12

ZIEGELFELD

10Dušan Novotný Hráč
11Peter Kulka Hráč
14Marek Konček Hráč
19Ronald Kochan Hráč
34Róbert Sloboda Hráč
39Zdeno Kulka Brankár
66Roman Tichý Hráč
71Róbert Kvasznovský Hráč
99Michal Lacika Hráč
  10 8 6

Report

HOKEJBAL BHBL

SBHC REBELS VB-TAXI VS ZIEGELFELD 

 

Ziegelfeld vrátil Rebelom prehru z úvodu sezóny 

 

Hokejbal - Ziegelfeld Logo


V 14.kole BHBL nás čakal okrem ranného snehu aj  hokejbalový zápas s jediným tohtosezónnym premožiteľom  a to herne nepríjemným súperom z Mierovej kolónie klubom SBHC Rebels VB – Taxi. Zápas sme mali naplánovaný na 13.00 h  na uhrisku súpera v Mierovej kolónii . Avšak  nášmu súperovi sa podarilo vyhnúť sa zhŕňaniu snehu a miesto konania zápasu si preložili do vyhriatej Engerau arény. 

 

Asi prvýkrát v sezóne sa nám pred zápasom  začal rysovať problém s účasťou spôsobený prevažne zdravotným stavom hráčov ale aj  rôznymi koncoročnými spoločenskými akciami , ktoré niektorí naši spoluhráči opisujú aj termínom  “ afterka“  ( podotýkam pri tomto výraze zobrať do úvahy fakt , že sme hrali o 13.00 h  ) . Asi slušná akcia potom .  Napokon sme sa aj vďaka našemu širokému  a kvalitou nabitému kádru pozbierali 8 hráči plus  najlepší brankár v strednej Európe Zdeno, ktorý ma už na svojom konte niekoľko vychytaných núl v tejto sezónne. Dnes tomu ale  tak nebolo 🙁 .

Nižšiu účasť sme si vykompenzovali v šatni a taktiež pred úvodným buly detailne pripraveným motivačným príhovorom, ktorého obsahom boli okrem spôsobu hry akým dnes musíme hrať aj vyhrážky typu –  kto sa nebude vracať a hrať dozadu, nebude hrať. Síce sme sa k tomuto kroku ešte nikdy neuchýlili ale keď to v šatni pred zápasom  poviete tak to znie veľmi nebezpečne . U nás to funguje ako nástroj k lepšiemu výkonu. Kvalitnou rozcvičkou sme zohriali zimou skrehnuté loptičky alias „kamienky“ do prevádzkového stavu a s miernym opozdením sme začali zápas proti Rebelom.

PRIEBEH ZÁPASU

Rebeli nás hneď začiatku prekvapili svojou odovzdanou hrou.  My ešte na dozvukoch z úvodneho motivačného príhovoru sme doslova brúsili betón Engerau arény , čoho výsledkom bolo , že v 7. minúte prvej periódy sme  vyhrávali po utešených strelách už 3:0. Mali sme našliapnuté svojou aktívnou hrou na ďaľšie kúsky. Po treťom inkasovanom góle nás manažment teamu SBHC Rebels pribrzdil signalizovaným timeout-om, ktorý sa v tejto fáze hry pre súpera doslova prosil na kolenách .  Tretinu sme gólovo  ukončili ale opäť my a s výsledkom 4:0 si mlaskali ako nás to dneska všetkých baví.

Hokejbalový zápas BHBL : SBHC Rebels vs Ziegelfeld

V druhej tretine rovnaký scenár.  Súpera doslova dusíme aktívnou hrou a nepúšťame takmer do žiadnych šancí. Aj tie , ktoré si vytvoria končia na Zdenovi , ktorý si dnes doslova pýta čistý štít bez inkasovaného gólu.  Málo si pýtal. Strieľame ďaľšie 3 banány a  pokračujeme v dobýjani súperovho ináč vynikajúco chytajúceho brankára.

Pred treťou tretinou sme si povedali v šatni ( Sloboda niekoľkokrát zdôraznil ), že dnes nesmieme inkasovať a podržíme nášho brankára tak aby si zaknihoval ďaľšiu  nulu v sezóne .  Takisto sme vedeli že gól s poradovým čislom 9 bude jubilejný 100 gól sezóny a kto ho strelí platí kofolku vo Wallneri. Napokon sa to podarilo Ronovi Kochanovi , ktorý trafil od modrej pavúčika rovno do kríža.

Je 9 minút do konca zápasu a mierne premotivovaný kapitán ešte raz zdôrazňuje , že dnes hráme bez inkasovaného gólu a Zdeno má ďaľší  „shotout“.  Rozhodca zdvíha pravačku a signalizuje vylúčenie súpera . Zdeno vybieha z brány a na plochu nastupuje náš štvrtý hráč . Výborne , teraz určite nemôžeme inkasovať.  Zápas napísal ale  troška iný príbeh, ktorý je bohužiaľ zachytený aj na kamerovom zázname.

Hráč číslom 34 ( meno neznáme ) dostáva skrat a snaží sa ťuknúť si s brankárom , na ktorého zabudol , že nie je v bráne , skóruje a  presne v tomto momente sa stáva terčom doberačiek   pre svojich spoluhráčov minimálne do konca sezóny. „Shotout“ to teda dnes tiež nebude. Sorry Zdeno.

S finálnym výsledkom 1:10 a viacerí s bolesťami brucha ukončujeme zápas s pocitom , že 2 body sú doma.

REBELS

Ján Benkovský Hráč
Ferko Hráč
Ja. Mičo Hráč
3Michal Krútil Hráč
11Michal Bajnóci Hráč
19Peter Rybár Hráč
25Ivan Nociar Hráč
30Zdeno Súkup Brankár
31Martin Lukačovič Hráč
77Andrej Lavrovič Hráč
99Marek Fencl Hráč
  1 12

ZIEGELFELD

10Dušan Novotný Hráč
11Peter Kulka Hráč
14Marek Konček Hráč
19Ronald Kochan Hráč
34Róbert Sloboda Hráč
39Zdeno Kulka Brankár
66Roman Tichý Hráč
71Róbert Kvasznovský Hráč
99Michal Lacika Hráč
  10 8 6

Ziegelfeld 

Live

1 - 1013:00
SBHC Rebels – VB Taxi
    Ziegelfeld

      SHBC Rebels Logo KO Logo Ziegelfeld hokejbal KO FT