Ziegelfeld vs SHBC Rebels

Ziegelfeld vs Rebels √

3 - 7
Full Time

Výsledky

Tím1tr.2tr.3tr.GVýsledok
ZIEGELFELD1203Prehra
REBELS3137Výhra

Miesto zápasu

Ziegelfeld Aréna
Plzenská 17/5, 831 03 Bratislava, Slovakia

Podrobnosti

Dátum Čas Liga Sezóna Kolo Full Time
8.09.2018 9:00 BHBL BHBL 2018/2019 1 75'

Rozhodcovia

Rozhodca
Marek Kanich

Spoločné Zápasy v minulosti

DátumDomáciVýsledkyHostiaČas

ZIEGELFELD

# Hráč Pozícia G A TM
11Michal LacikaHráč002
80Andrej AlexanderHráč010
10Dušan NovotnýHráč102
14Marek KončekHráč002
28Peter PatákHráč100
34Róbert SlobodaHráč020
39Zdeno KulkaBrankár000
72Rudolf KazmerHráč100
 Spolu 336

REBELS

# Hráč Pozícia G A TM
3Michal KrútilHráč200
13Tomáš PatákHráč100
16Rastislav MasárHráč000
19Peter RybárHráč010
21Michal GubaHráč112
25Jakub JurjakHráč110
31Martin LukačovičHráč000
68Ján KantárikHráč110
77Andrej LavrovičHráč100
99Marek Fencl Brankár010
 Spolu 752
G
3
7
A
3
5
TM
6
2

Report

ZIEGELFELD VS SHBC REBELS (VB Taxi )

 

Ziegelfeld v prvom kole s výpraskom

 

Máme tu začiatok novej sezóny BHBL a prvé kolo v ktorom sa Ziegelfeld stretol so starými známymi z „kolonky“ a to konkrétne nepríjemným súperom SHBC Rebels , ktorí sa vraj  premenovali na VB Taxi. Uvádzame ešte starý názov klubu pre lepšiu identifikáciu nášho minuloročného štvrťfinálového súpera a takisto z dôvodu , že nikto ešte nevie presný oficiálny názov .

Príprava na sezónu BHBL 2018/2019

Ziegelfeld sa celú letnú prestávku poctivo pripravoval na novú sezónu tentokrát netradičným spôsobom a s výnimkou pár jednotlivcov nikto nerobil nič. Načo ? Boli sme vo finále a skoro sme aj vyhrali, takže my 3 mesiace nemusíme robiť nič.  Aj tak je to len nejaká „paneláková liga“ a my sme borci z Ziegelfedu a kažďému naložíme bez toho aby sme sa počas 3 mesiacoch voľna stretli .  Nie sú to síce nikoho slová ale asi takto prebiehal prístup k novej sezóne v našich radoch.  Žiaden futbálek, posilka nula bodov a na kuchajde sú vraj sinice, čiže nedá sa ani behať.  Bicykel spoločne niekedy? Nemám čas idem do Polusu. Alebo , že vraj má dnes pršat niekedy asi poobede a ide to smerom k východnej Európe, tak aby sme nezmokli, tak skôr nie.  Poďme si aspoň zastrielať poobede. Nemôžem idem na horúce kamene na Tehelko .

Výsledkom je , že klub Ziegelfed vstupuje do novej sezóny krásne oddýchnutý , no na druhej strane bude predzápasová rozcvička pre mnohých najsvetlejším momentom celého zápasu ak teda vôbec príde na zápas, v ktorom ešte „o nič nejde“.

Predsezónne zmeny v súpiske

Keďže nie sme už najmladší a viacerých hráčov ešte limitujú  viaceré zranenia vedeli sme , že naša súpiska do aktuálnej sezóny  bude potrebovať mierne „vypimpovať“ a výsledkom bolo , že sme opäť nazreli do račanského košiara a vytiahli si posily vo forme Andreja Alexandra a Michala Laciku . Najnovšou akvizíciou v našich radoch však bude aj Roman Tichý, ktorý nás počas celej minulej sezóny sledoval ako najvernejší fanúšik  a netreba zabúdať ani na to , že je to dlhoročný hráč Ziegelfeld, ktorý hrával už za tento klub v dobe keď my sme iba s obdivom sledovali našich predchodcov spoza mantinelov . Vitajte.

Samotný zápas

Na úvodný zápas sme sa dostavili v počte 7+1, čo na šírku nášho kádra a faktu , že sa jednalo o prvé kolo novej sezóny  je smiešny počet .  Ihneď od úvodu nás začal súper tlačiť a zasypávať množstvom striel a my sme sa dostávali iba príležitostne k strelám a pološancám . Premiérový gól sme si dali sami do vlastnej siete a druhý sme súperovi darovali presilovkou pre zlé striedanie.  Súper bol stále aktívnejší a jeho vynikajúci výkon bol podčiarknutý výborne chytajúcim brankárom, ktorý nám počas celého zápasu mazal šance ako na bežiacom páse. Počas druhej tretiny sa nám síce podarilo znížiť na 4:3 ale následne prišli ďalšie 3 góly do našej siete v presilovke súpera , v hre power – play  a súper nás dorazil peknou individuálnou akciou tesne pred koncom .

Súperovi gratulujeme za zaslúžené viťazstvo a my sa musíme zamyslieť nad spôsobom hry a prístupe k zápasom a do druhého kola nastúpiť ako mužstvo z minulej sezóny .

V ďalšom kole sa stretneme opäť na domácom ihrisku v Sobotu o 9.00 h  s mužstvom Slávia Právnik , ktorý v prvom kole rozbil Barbarov Bratislava 7:2 .