Hokejbal - HBK Ramiland Vrakuňa vs HBK 500 Nivy

Nivy vs Ramiland Vrakuňa √

1 - 4
Full Time

Výsledky

Tím1tr.2tr.3tr.GVýsledok
NIVY0011Prehra
Ramiland 1124Výhra

Miesto zápasu

Ihrisko HBK Nivy
Revúcka 1070/3, 821 08 Bratislava, Slovakia

Podrobnosti

Dátum Čas Liga Sezóna Kolo Full Time
22.09.2018 11:00 BHBL BHBL 2018/2019 3 75'

Spoločné Zápasy v minulosti

DátumDomáciVýsledkyHostiaČas

NIVY

Martin Parák Hráč
Martin Kuňa Hráč
Martin Komorník Hráč
Michal Schvandtner Hráč
8Igor Oravský Hráč
17Vladimír Boháč ml. Hráč
18Ivan Prokop Hráč
24Pavol Záhradný Hráč
25Rastislav Brečan Hráč
33Andrej Letko Brankár
33Tomáš Michale Brankár
44Richard Danko Hráč
55Daniel Mrva Hráč
80Erik Biznár Hráč
  1 1 6

Ramiland

10Róbert Strnád Hráč
19Ján Janík Hráč
25Jaroslav Vitáloš Hráč
31Tomáš Kysela Brankár
35Michal Fančovič Hráč
66Juraj Chovanec Hráč
68Marián Mikláš Hráč
69Miroslav Hrazdíra Hráč
77Peter Fančovič Hráč
97Andrej Ravasz Hráč
12Dušan Melíšek Hráč
  4 4 4

Report

Hokejbal BHBL

HBK 500 NIVY – HBK RAMILAND VRAKUŇA

Súper má u seba plastové kocky, čiže po rannom telefonáte sa zápas presunul na našu radosť do našej novej arény. Naše ihrisko po rannom daždi už postupne schlo a tak sme sa mohli tešiť na zaujímavý zápas. Svoju premiéru si za Vrakuňu odkrútila i naša ďalšia nová posila Dušan Melišek.

Zišli sme sa na tri formácie a tak sme sa pustili hneď od úvodu do súpera. Po niekoľkých dobrých príležitostiach sme sa dočkali v polovici prvej tretiny, Ravasz po mantineli vysunul Janíka, ten výbornou prihrávkou našiel Melišeka a ten sa rutinérsky presadil cez výborného Andreja Letka v bráne súpera – 0:1. Len vďaka skvelému Letkovi nepadlo viac gólov do siete súpera. Keďže aj náš Kysela všetko bezpečne pozbieral šlo sa do prestávky s výsledkom 0:1 

Do druhej tretiny sme nastúpili rovnako, zvýšiť mohol hneď v úvode Melišek po prihrávke Ravasza však na súperovho brankára nevyzrel. Hral sa však pekný hokejbal z množstvom kombinácii a šancí, chýbal tomu len gól… A diváci sa i vtejto časti dočkali, keď Vitálošovu strelu upratal do bránky Chovanec – 0:2. V závere tretiny prišlo vylúčenie hráča Nív a tak sme mali do konca tretiny minútku presilovky, ktorý sme však v tejto časti nevyužili.

Do záverečnej tretiny na presilovú hru nastúpila naša prvá lajna Ravasz, Janík, Melišek a presilovku využila. Ravasz si zobral loptičku od brankára Kyselu a presnou strelou k tyčke prekvapil Letka v bráne súpera – 0:4. Pokračovali sme v ostreľovaní súperovej bránky. Po najkrajšej akcii zápasu keď si Janík s Meliškom vymenili na jeden dotyk loptičku sa dočkal gólu aj Jano Janík, vyzrel na skvelého súperovho brankára – 0:4. V tejto časti sme zvládli aj oslabenie, v závere sa však presadil aj súper, keď strela súpera so šťastím prešla Kyselovi medzi betónmi – 1:4. Na viac ako na čestný úspech sa ale súper nezmohol a tak sa Ramiland Vrakuňa tešil z výhry.

Mužom zápasu bol nováčik v našom drese Dušan Melišek, ktorý vytvoril dnes výbornú dvojičku s Jánom Janíkom. Po 3. kole je HBK Ramiland na tretej pozícii.

ZDROJ: http://www.hbkvrakuna.estranky.sk/clanky/nivy-ramiland-18-19.html

Live

1 - 4Full Time
HBK 500 Nivy
    HBK Ramiland Vrakuňa

      HBK Nivy logo KO hbk vrakuna logo KO FT