Hokejbalový zápas BHBL : Ziegelfeld vs Black Diamonds

10.kolo BHBL – Ziegelfeld vs Black Diamonds

7 - 1
Full Time

Výsledky

Tím1tr.2tr.3tr.GVýsledok
ZIEGELFELD1337Výhra
DIAMONDS0101Prehra

Miesto zápasu

Ziegelfeld Aréna
Plzenská 17/5, 831 03 Bratislava, Slovakia

Podrobnosti

Dátum Čas Liga Sezóna Kolo Full Time
3.11.2018 9:00 BHBL BHBL 2018/2019 10 75'

Rozhodcovia

Rozhodca
Marek Kanich

ZIEGELFELD

Michal Lacika Hráč
Juraj Strapák Hráč
Roman Tichý Hráč
9Adnan Almaksus Hráč
10Dušan Novotný Hráč
11Peter Kulka Hráč
13Vladimír Dávid Hráč
14Marek Konček Hráč
19Ronald Kochan Hráč
28Peter Paták Hráč
34Róbert Sloboda Hráč
39Zdeno Kulka Brankár
71Róbert Kvasznovský Hráč
72Rudolf Kazmer Hráč
  7 7

DIAMONDS

8Ladislav Ožvald Hráč
14Andrej Hrabovský Hráč
17Mário Blažíček Hráč
18Štefan Žákovič Hráč
20Marián Rozemberg Hráč
25Lukáš Havier Brankár
68Róbert Kouta Hráč
87Martin Allo Hráč
88Rastislav Polgár Hráč
41Andrej Bohuslav Hráč
  1 1 6

Hokejbal BHBL

 

 ZIEGELFELD VS BLACK DIAMONDS

 

V súboji prvého s posledným s 9.výhrou v rade

 

Hokejbal - Ziegelfeld Logo10.kolo prinieslo pre Ziegelfeld súboj s klubom Black Diamonds , ktorý momentálne sídli na poslednej priečke BHBL bez jedinej výhry. Všetko nasvedčovalo tomu , že ak budeme pokračovať vo výkonoch z posledných zápasov tak predĺženie našej víťaznej spanilej jazdy s 9 víťazstvami v rade by nám nemalo uniknúť a pozápasová kofolka v legendárnom Wallner Pub-e nám opäť bude chutiť o niečo viac.  Posledné 4  hracie kolá sme zanedbávali naše pravidelné textové reporty zo zápasov . Ale čo k nim povedať ? Momentálne panuje v teame pohoda a spokojnosť. To sa odzrkadluje aj na našich výkonoch a v súčasnej forme  „dávame dole“ jedného súpera za druhým.  Počas nášho výpadku v reportoch sme presvedčivo porazili 2 tabuľkových súperov HBK 500 Nivy a HBK Ramiland Vrakuňa. Takisto sme si pripísali 2 povinné výhry so súperom Empiria Petržalka a HBK Board Vrakuňa. 

 

Potýkame sa v posledných 5 kolách s neuveriteľnou účasťou na zápasoch , čo je v histórii nášho klubu veľka rarita , ktorá nás samozrejme nesmierne teší a taktiež potvrdzuje , že nás hokejbal baví a na zápasy sa chodí s radosťou. Ani dnes me sa nenechali zahanbiť. V počte 11 kusov sme poskladali 3 silné útoky a to nám ešte absentovali najväčšie esá ako napr. Ičo Černý a Miky Mikuš.

PRIEBEH ZÁPASU

V zápase s celozápasou prevahou  sa postupne presadzovali jednotlivé útoky a zápas sme ukončili s pekným výsledkom 7:1.  20-ročný brankár súpera mal dnes svoj deň a parkrát nás privádzal svojimi zákrokmi do šialenstva. Za prijateľný výsledok vďačia diamanty predovšetkým jeho perfektnému výkonu.

Zo zápasu treba učite ešte vypichnúť fakt , že do streleckej listiny sa dnes podarilo prvý krát zapísať Peťovi Kulkovi , ktorý trafil netradične príklepom  od modrej pavúčika priamo do kríža. Takisto sa dnes po dlhej dobe objavila v Ziegelfeld aréne, aj keď len na pár momentov. „Šedá eminencia“ Pišta Stanko a my sa pýtame Pišta. Je tvoje koleno už hrateľné? Bola tvoja návšteva dnes predzvesťou tvojho návratu do prvého útoku  🙂 ? Znamená to , že v budúcnosti môžeme rátať s vyššou úspešnosťou v presilovkách 🙂 ? Budeme ťa vedieť pozvať po víťaznom zápase na kofolu ?  Na tieto otázky nám dnes nedá dnes asi nikto odpoveď, no všetci pevne dúfame.

Aktuálnou novinkou na „ziege“ je aj dôležitý krok v živote nášho spoluhráča Robka Kvasznovského, ktorého neúčasť v minulom kole bola ospravdlnená priepustkou, na ktorej sa písalo „svadba“ . Áno je to tak. Robko je už týždeň v chomúte a za celé mužstvo Ziegelfeld ti prajeme všetko dobré na spoločnej ceste.

V nasledujúcom kole nás čaká nepríjemný súper SAV Lamač – víťaz ligy 2016/2017 s ktorým si zmeriame sily v Sobotu o 9.00 na ihrisku v Lamači.