HBK Board Vrakuňa vs HBK Ramiland Vrakuňa

Board Vrakuňa vs Ramiland Vrakuňa √

4 - 4
Full Time

Výsledky

Tím1tr.2tr.3tr.GVýsledok
Board 2114Remíza
Ramiland 0314Remíza

Miesto zápasu

Ihrisko Vrakuňa
Hnilecká 5029/21, 821 07 Bratislava, Slovakia

Podrobnosti

Dátum Čas Liga Sezóna Kolo Full Time
8.09.2018 9:00 BHBL BHBL 2018/2019 1 75'

Spoločné Zápasy v minulosti

DátumDomáciVýsledkyHostiaČas

Board

Ramiland

19Ján Janík Hráč
68Marián Mikláš Hráč
97Andrej Ravasz Hráč
69Miroslav Hrazdíra Hráč
10Róbert Strnád Hráč
31Tomáš Kysela Brankár
35Michal Fančovič Hráč
66Juraj Chovanec Hráč
77Peter Fančovič Hráč
  4 4 4

Report

Hokejbal BHBL

HBK BOARD VRAKUŇA – HBK RAMILAND VRAKUŇA

 

V krásnom počasí, na novom ihrisku si v úvodnom kole skrížili hokejky hráči dvoch Vrakunských tímov. Po úvodnom oťukávaní mal prvú veľkú príležitosť Peter Fančovič (RAMILAND) , ktorého krásne vysunul Hrazdira, avšak Moravčík (Board) jeho pokus skvele prečítal. A potvrdilo sa staré nedáš dostaneš, Keď Erik Antl krásnou krížnou prihrávkou našiel Krajčíroviča a ten otvoril skóre – 1:0. V tejto časti hry boli hráči Boardu aktívnejší vytvárali si šance, ktoré však vychytal Kysela v bráne Ramilandu. Ale v závere prvej tretiny predvidol svoj prehľad opäť Antl, keď skvelo našiel pred bránkou Kadlečíka a ten zavesil – 2:0.

V druhej časti sa obraz hry zmenil, hráči Ramilandu začali byť aktívnejší a prinieslo to ovocie… Mikláš vystrelil z diaľky, Moravčík jeho strelu kryl, ale na Ravaszovu dorážku bol prikrátky – 2:1. O chvíľu bolo vyrovnané, keď Mikláš prihral Janíkovi, ten sa otočil okolo protihráča a presnou strelou k žŕďke rozvlnil sieť – 2:2. V polovici zápasu Janík posunul Ravasza a ten strelou spoza hráča naklonil misky váh na stranu Ramilandu – 2:3. V tejto časti si Board nevypracoval veľa šancí, avšak 20 sekúnd pred koncom sa opäť ukázal skvelou prihrávkou Antl, keď tentoraz našiel pred bránou Jančoviča a bolo opäť vyrovnané – 3:3.

Do záverečnej tretiny vstúpil Ramiland vylúčením Mikláša, ktorý podrazil Pala Porubského a bola z toho prvá presilová hra. Trojica Antl – Jančovič – Kadlečík zavrela dvojicu Ravasz – Janík. A dočkali sme sa aj prvého presilovkového gólu, keď Jančovič našiel Kadlečíka a ten druhým gólom v zápase prinavrátil vedenie opäť Boardu – 4:3. Tento stav vydržal až do otočky. Po nej opäť vystrelil Mikláš a Janík dorazil jeho strelu do odkrytej bránky – 4:4. Záver nezvládli hráči Ramilandu, keď posledné dve minúty hrali oslabený za zlé striedanie. Súper to na ich šťastie nevyužil a tak sa  zápas skončil bratskou deľbou po remíze 4:4, čo bolo vzhľadom na priebeh spravodlivé.

ZDROJ: http://www.hbkvrakuna.estranky.sk/

Live

4 - 4Full Time
HBK Board Vrakuňa
    HBK Ramiland Vrakuňa

      hbk vrakuna logo KO hbk vrakuna logo KO FT