Hokejbal Ziegelfeld : AHK Pekníková 2. Semifinále BHBL

Pekníková vs Ziegelfeld √

2 - 7
Full Time

Výsledky

Tím1tr.2tr.3tr.GVýsledok
PEKNÍKOVÁ1012Prehra
ZIEGELFELD1607Výhra

Miesto zápasu

Ihrisko Pekníková
Pekníkova 4, 841 02 Dúbravka, Slovakia

Podrobnosti

Dátum Čas Liga Sezóna Kolo Full Time
2.06.2018 11:00 BHBL BHBL PO 2018 Semifinále 75'

Rozhodcovia

Rozhodca
Miroslav Linek
Richard Katona

Spoločné Zápasy v minulosti

DátumDomáciVýsledkyHostiaČas

PEKNÍKOVÁ

2Andrej Raninec Hráč
10Peter Bednár Hráč
17Marián Balanda Hráč
18Peter Saňa Hráč
23Marek Kantorík Hráč
26Ján Križan Hráč
30Milan Ježek Hráč
39Tomáš Haviar Hráč
66Erik Marko Hráč
83Marek Zukal Hráč
84Adam Kyselák Brankár
91Radovan Cibák Hráč
99Juraj Graus Hráč
  2 2 6

ZIEGELFELD

Marek Weber Hráč
9Adnan Almaksus Hráč
10Dušan Novotný Hráč
19Ronald Kochan Hráč
34Róbert Sloboda Hráč
39Zdeno Kulka Brankár
71Róbert Kvasznovský Hráč
81Ivan Černý Hráč
94Tomáš Mikuš Hráč
  7 5 8

Report

2. Zápas Semifinále BHBL – AHK Pekníková vs Ziegelfeld

 

Report tohto zápasu  by som začal vyplačkávaním  – ihrisko Pekníková nám takisto nevyhovuje  ani  povrchom a  ani veľkosťou . Koniec vyplakávania .  Počas týždňa sme si spravili prehľad v akej zostave by sme mohli na zápas nastúpiť a došli sme k zarmucujúcemu faktu , že dvojica Peter Paták a Rudolf Kazmer sa nebudú môcť zúčastniť a taktiež dvojica bratov Končekovcov je na liekoch a tento víkend s nimi nemôžeme rátať. Z predpokladanej zostavy nám vypadol náš obranný val menom Vladimír Dávid  a my sme vedeli , že je zle nedobre. Na predpokladanej  súpiske nám zostalo 7 chudobných hráčov a nastúpiť v takomto zložení proti AHK Pekníkova na ich „letisku“ by  bolo pochodom na porážku. Riešenie bolo iba jedno : vytočiť telefónne číslo smerom k Slovenskému národnému divadlu , v ktorom sa nachádzalo naše tajné eso v rukáve menom Ivan Černý . Ičo z pracovných dôvodov vynechal značné množstvo posledných ligových zápasov, no my sme vedeli , že naša situácia a dôležitosť zápasu ho presvedčia aby došiel pomôcť. Ako som očakával , jeho reakcia bola jasná  – pre autentickosť si dovoľujem zverejniť ako dohoda prebiehala po našom spoločnom telefonáte a ako si Ivan vyhodnotil stav ihriska , ktorého sme sa všetci tak obávali :

Pred zápasom sme si na rozvičke ešte strihli povinnú spoločnú fotku do albumu a následne už koncentrovali na náš výkon .

Prvú tretinu sme začali ustráchane a hneď na začiatku sme inkasovali gól z polky ihriska nepríjemne zarotovanou strelou.  Pekníková mala v tejto fáze hry prevahu a vytvárala si viacero nebezpečných šancí  ale aj my sme začali sporadicky s postupom času zamestnávať súpera brankára a náš výkon sa začal postupne stále zlepšovať. Výsledkom bol vyrovnávajúci gól od Adnana Alamaksusa po hrubej chybe súpera a prvú tretinu sme ukončili nerozhodne 1:1 . Na to , aby sme v tomto zápase ale boli úspešní sme museli niečo zmeniť , čo sme si prešli  cez prvú prestávku a do druhej tretiny sme plánovali nastúpiť ako iné mužstvo.

Druhú tretinu by som opisál žargónom nášho spoluhráča Miloša Končeka : „to bola normálna gólová smršť “ .  Začali sme behať, uvoľnovať sa , dorážať strely  a vytvárať si obrovské množstvo šancí . Naše eso –  Ivan Černý  nám to postupne začal všetko krásne „čapovať“  a zrazu sme začali svojho súpera prehráváť na všetkých frontoch  a my sme si zrazu začali uvedomovať – veď my na to k…a máme.   Totálna dominancia v druhej tretine rezultovala do  6  strelených gólov a množstva nevyužitých šancí takmer do prázdnej brány. S príchodom Ivana Černého dostala naša hra krídla a viaceré kombinácie z prvej boli lahodiace aj oku diváka.

Tretia tretina sa už len dohrávala a pozornou obranou sme doviedli zápas do víťazného konca  v pomere 7:2. Kompletné štatistiky nájdete nižšie  po kliknutí na výsledok zápasu.

Prvý dôležitý krok sme mali za sebou a s napraveným sebavedomím a dobrým pocitom sme sa tešili na rozhodujúcu Nedeľu.

 

2. zápas Semifinále BHBL

 

Live

2 - 7Full Time
AHK Pekníková
    Ziegelfeld

      AHK Peknikova Logo KO Logo Ziegelfeld hokejbal KO FT