Hokejbalové ukončenie sezóny Ziegelfeld

Ukončenie hokejbalovej sezóny na Ziegelfelde !

UKONČENIE hokejbalovej SEZÓNY

Tento rok sme sa rozhodli zorganizovať ukončenie hokejbalovej  sezóny BHBL 2017/2018 vo veľkom štýle. Podarilo sa nám  spoločne pripraviť posezónnu grilovačku určenú pre samotných hráčov , ich rodiny , fanúšikov a ľudí , ktorí majú blízko k nášmu klubu.  Každý hráč Ziegelfeld prispel k perfektnej organizácii a postupne sa na mieste konania začali objavovať prenosné lavičky , grilly , stánky a obrovské množstvo jedla a a pitia , čo prispelo  k výbornej rodinnej atmosfére.

Na Ziegelfelde, všade a vždy  prítomná súťaživá povaha bola tentokrát oslávená viacerými spoločenskými hrami . Najprv sme si vyskúšali severskú hru Mölky.  Tam  jasne dominovala „starina“ a ukázala mladším „zobáčikom“ , že trpezlivosť a stratégia sú schopnosti , na ktorých ešte musia popracovať. Počas nočného turnaja v strunkovom  mini futbale sme sa vrátili do našich detských čias.  Tu sa už písal iný príbeh.  Neskôr narodení  dali v tejto disciplíne školenie starine a ukázali , že v naťahovaní struniek sú takmer neporazitelní. Krásne strávený spoločný deň sme ukončili nočnou vatrou, ktorá si vypočula množstvo hokejbalových aj nehokejbalových príbehov z našej minulosti.

Tak , sezónu máme úspešne za sebou a  my už začíname pomaly  premýšlať o tej nasledujúcej a veriť , že nám prinesie aspoň toľko radosti a úspechov ako tá posledná . Kde budeme hrať , aká bude naša zostava a ďalšie novinky pravidelne nájdete na našej stránke.

Všetkým ďakujeme za podporu  počas celej sezóny a tešíme sa na Vás aj počas tej nasledujúcej.