MALOKARPATSKÁ HOKEJBALOVÁ LIGA

Malokarpatská hokejbalová liga a úspechy ZIEGELFELD hráčov !

MALOKARPATSKÁ HOKEJBALOVÁ LIGA

Klub ZIEGELFELD mal v tejto sezóne zastúpenie aj v pezinskej Malokarpatskej hokejbalovej lige a ako je už zvykom neboli vo svojich kluboch iba do počtu ale podarilo sa im získať tie najcennejšie ocenenia.

Do finále sa tento rok prebojovali mužstvá Haliganda Pezinok a  Watberg Senec . Obe mužstvá majú na konte už niekoľko majstrovských titulov. Víťazom ligy sa stalo mužstvo Watberg Senec, ktorému sa podarilo v 5 rozhodujúcom zápase presvedčivo zvíťaziť 8:3.

Za Watberg Senec nastúpila naša strelecká dvojica Štefan Stanko a Peter Paták  a pridali do svojej zbierky zlaté medaily . Gratulujeme .

So striebrom z finálového zápasu sa musel uspokojiť „Ziegelfelďák“ a hráč  Haligandy Pezinok Rono Kochan .

Viacerí borci z ZIEGELFED prišli svojich spoluhráčov podporiť a vychutnať si s nimi spoločne ich úspechy.

Husársky kúsok sa ale podaril „nehráčovi“ a stále zranenému Romanovi Pašekovi alias Cecovi , ktorému sa podarilo po 4 rokoch na poste rozhodcu v Malokarpatskej hokejbalovej lige získať túto sezónu dokonca  čistý hattrick a už po tretí krát za sebou si uchmatol cenu za najlepšieho rozhodcu ligy . Veľmi pekný úspech a taktiež gratulácia. Darmo , na Ziegelfeld-e už dlhodobo vyrastajú multitalentovaní borci a my ďakujeme za perfektnú reprezentáciu nášho klubu .

 

Ziegelfeld

One comment

Comments are closed.