Hokejbal BHBL Ziegelfeld trening

Tréning 24.2.2018

Chlapci z Ziegelfeldu  sa konečne po dlhšej dobe zišli v hojnom počte na už dlhšie plánovánom tréningu a dopriali si výživnú tréningovú jednotku v podobe priateľského zápasu , v ktorom si tí neskôr narodení hráči zmerali sily so svojimi staršími spoluhráčmi. Prekvapením bola predovšetkým účasť dua s názvom „Konček Brothers“, ktorí nás po viac ako 2 mesačnej odmlke poctili svojou tréningovou  prítomnosťou a takisto neočakaváneho Rona Kochana , ktorý si nenechal újsť vyššie spomínaný „comeback“. Za spomenutie stojí ale aj druhý veľký návrat a to v podobe Peťa Kulku, ktorý sa prezentoval dnes po 3 mesiacoch nútenej pauzy spôsobenej zlomeninou členku.

Na zahriatie  ciev pred plánovaným zápasom sme   roztiahli našu brankársku jednotku alias nášho textilného brankára menom CCM, ktorý nás vycvičil v nácvikoch presnosti a treba povedať , že dnes mu išla karta. Naša brankárska dvojka Zdenko Kulka , zneistený výkonom brankárskej makety očividne znérvoznel a pod tlakom straty svojej pozície v klube zmenil svoje útočnícke plány a rozhodol sa nastúpiť v team-e mladých ako brankár aby dokázal  svoje kvality a rokmi nadobudnuté skúsenosti.

V prvom zápase si  nabudený team mladistvých ukoristil víťazstvo v pomere 10:4 , no k tomuto výsledku treba dodať , že okrem mierne nadpriemerného výkonu ich útočníkov mali v bráne postaveného dnes takmer nepriestrelného brankára Zdena  ktorý im ako sa povie „spravil“ zápas a aj pekný výsledok.

V odvete, po výmene brankárov, mužstvo skúsenejších  dokázalo brilantným a takmer bezchybným výkonom vpredu aj vzadu totálne rozdrviť  mladinu a ukázali im ako sa bojuje so srdiečkom a zanieteným.  No, OK, možno sme posledné riadky trocha prikrášlili ale víťazstvo 5:3 je zaknihované a zapísané v našej kronike a to sa ráta.


Mužstvo skúsenejších :  Peťo Kulka, Rono Kochan, Dušan Novotný, Rudo Kazmer, Robo Sloboda

Mužstvo mladých : Konček Brothers, Adnan Alaksus, Robo Kvasznovský,


 

Zúčastneným ďakujeme za príjemné sobotné dopoludnie a tešíme sa na odvetu.