Zigelfeld Hokejbal Trening

Novinky z Ziegelfeldu

Tréning

Hokejbalisti z Ziegelfeldu nezaháľajú a hneď prvú voľnú Sobotu počas zimnej ligovej prestávky , ktorá trvá až do konca februára si dali tréning v domácej Ziegelfeld aréne. Bez prítomnosti „otca tréningov “ Ivana Černého,  ktorý sa nemohol zúčastniť z pracovných dôvodov sme tréning poňali tentokrát trocha iným smerom a miesto nacvičovania signálov a herných situácii sme strávili sobotné ráno s turnajom  súťaží zručností , v ktorom nás na prekvapenie všetkých vyškolil Dušan Novotný , ktorý odišiel spokojne na potréningovú kofolku s víťazstvom vo vačku. Dušanovi gratulujeme a dúfame, že tieto schopnosti ukáže aj v zápasoch .

20171216_111935784417352.jpg

OZ ZIEGELFELD

Takisto by sme sa chceli pochváliť, že sa nám konečne podarilo založiť občianske združenie s názvom ZIEGELFELD , ktoré bude zastrešovať všetky naše činnosti do budúcnosti a tiež dúfame , že bude aj zdrojom príjmov vo forme 2% z daní , čo ale bude možné až v roku 2019.

Finančný Príspevok

Pri financiách ešte zostaneme a tiež by sme vás chceli informovať , že poslanec za BA – Nové Mesto pán Tomáš Korček si tento rok vybral práve naše mužstvo ako príjimateľa časti poslaneckého platu. Touto cestou by sme sa chceli poďakovať, píspevok si veľmi vážime a určite bude použitý na rozvoj športu v našej mestskej časti . Ešte raz Vďaka.

Winter Classic

Nezabudnite , že v Sobotu o 10.00 h nás čaká exhibičný  súboj o Ziegelfeld kde sa stretnú legendy hokejbalu z Tehelného pola proti “ zobákom“ ako opisujú starší našu generáciu. V prestávkach sa uskutočnia súťaže zručnosti takže máte sa na čo tešiť.  Brankár na spomenuté súťaže je už pripravený:

img-20171218-wa0005498601200.jpg

 

Ziegelfeld