Hokejbalový zápas BHBL Barbari Bratislava vs Ziegelfeld

13. kolo BHBL – Barbari Bratislava vs Ziegelfeld

BHBL HOKEJBAL

BARBARI BRATISLAVA VS ZIEGELFELD 

 

0 - 12
Full Time

 

Ziegelfeld v tréningovom tempe s jasnou výhrou

 

 

Hokejbal - Ziegelfeld LogoV poslednom kole 1 .polovice BHBL sme sa stretli s klubom Barbari Bratislava a poprvé sme si mohli vyskúšat aj my ihrisko na Mamateyovej v Petržalke . Papierový favorit bol v tomto zápase jasný, keďže sme sa stretli ako líder ligy proti klubu , ktorý momentálne okupuje 12 priečku ligovej tabuľky.  

 

Tabuľka sa tentokrát nemýlila a to čo je v nej napísané sa ukázalo aj na ihrisku.  Našich 9 borcov + brankár ukázalo, že dnes sa prekvapenie konať nebude . Lavínu šancí, ktorú sme spustili ihneď od prvého striedania prerušili iba povinné tretinové prestávky. V tréningovom tempe sme strávili v dobrej nálade pekné hokejbalové dopoludnie a barbarom nabalili k nedeľnému obedu 12 kúskov.

Týmto zápasom sa skončila prvá polovica ligy a v budúcom kole sa začne odvetná fáza ligy, v ktorej sa stretneme na súperovom ihrisku na Mierovej kolónii s družstvom SHBC Rebels VB-Taxi . Klubom , ktorému sa do dnešného ako jedinnému podarilo Ziegelfeld zdolať v aktuálnom ročníku ligy  a v Sobotu budeme mať teda možnosť na reparát.

BARBARI

ZIEGELFELD

10Dušan Novotný Hráč
13Vladimír Dávid Hráč
14Marek Konček Hráč
19Ronald Kochan Hráč
28Peter Paták Hráč
34Róbert Sloboda Hráč
39Zdeno Kulka Brankár
66Roman Tichý Hráč
72Rudolf Kazmer Hráč
99Michal Lacika Hráč
  12 11

 

Ziegelfeld