Ziegelfeld s novými akvizíciami na súpiske !

Mužstvo Ziegelfeld nezaspalo na vavrínoch ani v tejto pre hokejbal nepriaznivej situácii. Prestávku sme využili predovšetkým na kvalitnú prípravu vo forme 4 víkendových tréningových jednotiek. Náš americký agent zo St.Louis – Bill Mekečak takisto využil toto obdobie hokejbalového ticha na dôkladnú rekognoskáciu trhu s voľnými hráčmi a svoju pravidelnú výplatu si tentokrát naozaj zaslúžil. Podarilo sa mu angažovať naozajstnú hokejbalovú kvalitu do našich radov a vyslúžil si týmito nákupmi predĺženie kontraktu aj na ďaľšiu sezónu .

Poďme si ale v krátkosti predstaviť čo nám Bill priniesol do klubu.

V prvej várke boli oslovení chlapci , ktorí majú v rodnom liste v kolónke miesto narodenia písané ZIEGELFELD. Dvaja rodení „cigofelďáci“ Robo Pukalovič a Sebino Křeček predstavujú 2 rôzne generácie histórie hokejbalu na Tehelnom poli.

Roba netreba moc predstavovať. Bývalý hokejista so skúsenosťami aj z hokejbalovej extraligy a obrovská posila pre naše útočne rady .

Sebino je jeden zo zakladateľov hokejbalu na Ziegelfelde a bude robiť brankársku dvojku Zdenovi.

V druhej várke Bill siahol už do iných košiarov a priniesol do klubu kombináciu mladej dravosti vo forme Kika Kausza a rozvážnej skúsenosti v osobe Mareka Kopeckého.

Zadanie pre Billa bolo priniesť do klubu mladého hotového hokejbalistu so šikovnými rukami a prehľadom v hre . Úloha bola splnená na jednotku angažovaním Kika. Druhou požiadavkou bolo nájsť skúseného hráča na rozhodujúce momenty s perfektnou strelou a rozohrávkou . Marek spľňa všetky atribúty.

Všetkých vítame v klube . Tešíme sa na spoločné zápasy a dúfame , že budú u nás spokojní.

Nakoniec pár momentiek z nášho posledného tréningu.

8 comments

  1. Spätné upozornenie: generic cialis tadalafil 20mg india
  2. Spätné upozornenie: cheap essay papers
  3. Spätné upozornenie: recommended essay writing service

Comments are closed.