VRAKUŇA vs SAV

3 - 1
Full Time

Výsledky

Tím1tr.2tr.3tr.GVýsledok
VRAKUŇA0033Výhra
SAV0011Prehra

Miesto zápasu

Ihrisko Vrakuňa
Hnilecká 5029/21, 821 07 Bratislava, Slovakia

Podrobnosti

Dátum Čas Liga Sezóna Kolo Full Time
21.09.2019 11:00 BHBL BHBL 2019/2020 2 75'

Spoločné Zápasy v minulosti

DátumDomáciVýsledkyHostiaČas

VRAKUŇA

9Erik Antl Hráč
22Ladislav Soós Hráč
81Marek Priechodský Hráč
  3 3

SAV

14Milan Šurlan Hráč
9Miroslav Mancál Hráč
  1 1

Report

Od úvodného buly sa súper z Lamača vrhol do hlbokej defenzívy a zmohol sa iba na vyhadzovanie loptičiek, strely z veľkej vzdialenosti boli skôr propagačné. Naopak najmä náš prvý útok drvil brankára súpera, ktorý v malej „bratislavskej“ bráne pôsobil ako odparkovaný autobus. Žiaľ svoje šance sme v tejto časti nedotiahli do úspešného konca a teda sme sa v prvej časti gólu nedočakli.

Do druhej tretiny sme šli s cieľom skórovať. Pomôcť k tomu nám mohlo vylúčenie súpera, avšak teč Soósa skončil iba na vrchnej žŕďke, niekoľkokrát sa dobre zastreloval Antl. Trio Antl, Soós, Priechodský pôsobilo veľmi kompaktne, pravidelne zovieralo súpera, ktorý sa zmohol na občasné výpady na pol ihriska. V tejto tretine však zvonila opäť iba žŕďka a tak sa do poslednej časti šlo za stavu 0:0.

V záverečnej tretine pokračoval obraz hry na jednu bránu, súper iba čakal na brejk a veru prišla chyba, keď Andy Ravasz šiel zdvojiť za bránu, súperov hráč dostal prihrávku a zvonila žrď na našej strane, v zápätí však Ravasz vybojoval aktivitou presilovku pre náš tím. Trio z prvého útoku roztočilo súpera na modrej nabil Soós Antlovi a ten vymietol ľavý dolný kút v bráne súpera – 1:0. Za tohoto stavu sme šli do otočky. V druhom striedaní Priechodský našiel Antla, ten si poradil s obrancom a brankárovi súpera zasadil „jasličky“ – 2:0. Súper mal výhodu dvoch presilových hier, ale aj v nich pôsobil bezzubo, prakticky sa nedostal do zakončenia. A tak to padlo opäť na druhej strane keď Antlovu strelu upratal do brány aktívny Soós – 3:0. V závere zbytočne fauloval Andy Ravasz a pokazil tak Kyselovi v domácej bráne radosť z čistého konta – 3:1. Za posledných pár sekúnd sa už nič neudialo a tak stav 3:1 vydržal.

Zápas sme zvládli ziskom 2och bodov, ale pri pohľade na počet striel, by sa žiadalo vyššie skóre, avšak treba pochváliť brankára súpera, ktorý chytal výborne. Naša hra mala konečne nejaké parametre a keď prídu ešte hráči, ktorí dnes absentovali, mohla by mať naša hra už tú pravú tvár. Uvidíme o týždeň na Profise…

ZDROJ : https://hbkvrakuna.estranky.sk/

Live

3 - 111:00
HBK Vrakuňa
    SAV Lamač

      hbk vrakuna logo KO SAV Lamac logo KO FT