SAV Lamac logo

SAV vs PROFIS √

9 - 0
Full Time

Výsledky

Tím1tr.2tr.3tr.GVýsledok
SAV3339Výhra
PROFIS0000Prehra

Miesto zápasu

Ihrisko Lamač
Studenohorská 2081/50, 841 03 Bratislava, Slovakia

Podrobnosti

Dátum Čas Liga Sezóna Kolo Full Time
16.09.2018 9:00 BHBL BHBL 2018/2019 2 75'

Rozhodcovia

Rozhodca
Dominik Vároš

Spoločné Zápasy v minulosti

DátumDomáciVýsledkyHostiaČas

SAV

6Juraj Biely Hráč
8Martin Vašíček Hráč
9Miroslav Mancál Hráč
11Filip Schuster Hráč
18Andrej Bobek Hráč
22Juraj Alföldy Hráč
55Roman Minárik Brankár
77Robert Alföldy Hráč
12Martin Pardel Hráč
13Martin Bičkay Hráč
14Milan Šurlan Hráč
44Tomáš Thron Hráč
  9 9

PROFIS

0Poncer Hráč
7Cisár Hráč
9Daniel Horváth Hráč
11Alexander Póša Hráč
35Matyási Brankár
66Andrej Malovecký Hráč
71Juraj Malovecký Hráč
77Stanislav Novák Hráč
78Bodinger Hráč
85Graus Hráč
  4

Report

HOKEJBAL BHBL

HANCOP DOLNÉ HONY – SAV LAMAČ

 

Jasná záležitosť od úvodu až do konca

 

 Nuž, aký to rozdiel v porovnaní s minulým týždňom… Kým na úvodný zápas ročníka, na ihrisku obhajcu titulu, šla SAVka s cieľom inkasovať čo najmenej, dnes vstupovala do zápasu s jasným cieľom zvíťaziť. A na výkone SAVkárov to bolo aj vidieť – zodpovedný výkon vzadu, nasadenie a bojovnosť. Hoci v úvode hostia vystrkovali rožky, čoskoro po úvodnom góle ovládla hru jednoznačne domáca SAVka. Výsledkom bol deväťgólový prídel, ktorý Lamačania nabalili hosťom na cestu domov.  

  Hoci už bez oboch dlhodobo pauzujúcich maródov (Alfi ml. si iba dokrivkal po čiarku do kolónky potrebných štartov…), no na kompletné tri lajny sa domáci pustili s chuťou do hostí, ktorí vedia byť vždy nepríjemným súperom (veď sme sa o tom presvedčili minulú sezónu). Do prvého gólu predviedli niekoľko pekných kombinácii so zakončením aj hostia, no akonáhle sa domácim podarilo skórovať, obraz hry sa zmenil. SAVkári dostali vpodstate zápas pod kontrolu a dalo by sa napísať, že si s chuťou „zaskórovali“. Hra sa síce opticky prelievala z jednej strany na druhú, no útoky hostí končili väčšinou na pozornej obrane domácich a to, čo prešlo, likvidoval v pohode chytajúci Miňo. A naopak, domáci dávali jeden gól za druhým… Presné strely, nezištné prihrávky, individuálne akcie či pohotové zakončenie bolo od druhej tretiny vidieť na lamačskom ihrisku. Divákom, ktorí merali cestu na tento duel sa zápas a najmä výkon domácich hokejbalistov musel páčiť… S pribúdajúcim časom akoby hostia už rezignovali a nedokázali viac odolávať pekným kombináciám domácich. Konečné skóre bolo tak iba logickým vyústením pomeru síl a predvedenej hry. Vyšlo to tak, že všetky tri domáce lajny si rovnomerne podelili strelených 9 gólov. Najvýraznejšie sa však presadil Zajko, ktorému dnešný zápas veľmi chutil a jeho 3+2 je toho jasným dôkazom – honor „muža zápasu“ je tak celkom jasný!

Dnes to teda bola poctivo „odrobená“ ligová epizóda, z ktorej sa môžeme chvíľku potešiť, no už budúci týždeň nás zrejme bude čakať náročnejší duel. Takže pozor, chlapi…sme iba na začiatku a všetci dobre vieme, o čo hráme.

 

ZÁPAS OČAMI PRIAMEHO AKTÉRA…

# 55  Roman Minárik 

Takže, aký bol pohľad na dnešný zápas zo „zadných radov“?
Dnešný súper začal hrať bez rešpektu, hneď od úvodu si vytvoril niekoľko šancí, nám sa však podarilo rýchlo skórovať a od tohto momentu sme mali zápas pod kontrolou. Hra sa síce prelievala zo strany na stranu, ale súperove útoky väčšinou končili nepresnou rozohrávkou alebo na pozornej obrane. Postupne sme pridávali jeden gól za druhým. Oproti minulému týždňu fungovala obrana lepšie, súperovi sme veľa nedovolili a čo prešlo trafilo buď mňa alebo dobre postavené tyčky :o) …
A čo hovoríš na vychytanú „nulu“?
Nula brankára vždy poteší, ale netreba ju preceňovať. Profis nás dnes veľmi nepreveril…
 
 Ďakujem za rozhovor a nech sa takto darí aj naďalej!

 

ZDROJ : http://www.tjsav.sk/statistiky/liga/

Live

9 - 0Full Time
SAV Lamač
    PROFIS Podunajské Biskupice

      SAV Lamac logo KO Profis Bratislava Logo KO FT