SAV vs HANCOP

2 - 5
Full Time

Výsledky

Tím1tr.2tr.3tr.GVýsledok
SAV1102Prehra
HANCOP0235Výhra

Miesto zápasu

Ihrisko Lamač
Studenohorská 2081/50, 841 03 Bratislava, Slovakia

Podrobnosti

Dátum Čas Liga Sezóna Kolo Full Time Zápis
9.12.2018 9:00 BHBL BHBL 2018/2019 14 75' Áno

Rozhodcovia

Rozhodca
Miroslav Linek

Spoločné Zápasy v minulosti

DátumDomáciVýsledkyHostiaČas

SAV

Peter Švarc Hráč
6Juraj Biely Hráč
8Martin Vašíček Hráč
9Miroslav Mancál Hráč
13Martin Bičkay Hráč
38Michal Pšenko Hráč
44Tomáš Thron Hráč
55Roman Minárik Brankár
77Robert Alföldy Hráč
  2 2 2

HANCOP

1Jakub Múčka Brankár
8Robert Danajovič Hráč
11Róbert Ondrušek Hráč
12Karol Rehák Hráč
17Branislav Šúpol Hráč
18Branislav Navrátil Hráč
66Jozef Zemeš Hráč
78Michal Pöthe Hráč
84Martin Regula Hráč
92Juraj Juruška Hráč
  5 5 8

Report

HOKEJBAL BHBL

 SAV LAMAČ vs HANCOP VRAKUŇA

 

Prehra, ktorá bude ešte dlho mrzieť!

 

   Po veľmi náročnej (fyzicky) sobote čakala SAVku náročná šichta – dohrávka s jednoznačným favoritom z Dolných Honov. V takmer identickom zložení, našťastie však doplnenom o tri „čerstvé“ kusy, nastupovali domáci s odhodlaním narobiť favoritovi čo najväčšie problémy. To, že tých problémov bude mať napokon Hancop viac ako dosť, by s ohľadom na zloženie domáceho tímu, očakával iba málokto! Konečný výsledok je totiž vzhľadom na odhodlanie Lamačanov, s akým čelili obrovskému favoritovi tohto duelu, až priveľmi krutý… Veď povážte, ešte 7 min. pred koncom duelu bol stav zápasu 2:2!! Nuž ale napokon to dopadlo tak, ako sa všeobecne očakávalo… veľká škoda! 

  To, že herne a aj kondične bude mať navrch Hancop bolo jasné všetkým SAVkárom už pred duelom.  Alfou a omegou tohto zápasu teda bola jednoznačne mentálna príprava! O dychovej a kondičnej totiž po náročnom zápase v sobotu nemohla byť iste ani reč. Do bránky sa musel so sebazaprením postaviť „polochorý“ Miňo, pretože druhý gólman bol chorý úplne a klobúk dolu, čo napokon predviedol… Aj vďaka nemu sme držali takmer celý zápas obrovského favorita „na uzde“ – a to až tak, že chlapci Hancopácki už z toho boli „trošku“ nervózni. Napokon o všetkom rozhodlo 5min., ktoré favorita vykúpili a pre domácich budú ešte dlho synonymom najdesivejšieho hororu… Žiaľ, aj taký krutý vie byť tento šport, ktorý všetci milujeme a preto to hráme aj vo veku, kedy by sme už iba mali sedieť doma pri televízore s vyloženými nohami a pivkom v ruke! Sám sa priznám, pred zápasom som mal obavy, aby sme neutŕžili hanbu, po ňom som sklamaný, že sme nedokázali udržať remízu, ktorá ak by bola, nemohol by dnes nikto povedať, že to bolo nezaslúžené. Ťaťžko sa mi to komentuje… viedli sme už 2:0 a nie náhodou – veď oba góly boli doslova výstavné, no práve za tohto stavu (ale nielen) sme mohli a mali pridať ďalší gól (…a šancí naň bolo opäť neúrekom…) a mohlo sa to celé vyvýjať inak… Na keby to však nebudem hrať, no predsa – škoda toho brvna za stavu 1:0, škoda nepremeneného trestného strieľania za stavu 2:1, škoda toho závaru v presilovke za stavu 2:2, škoda obrovskej šance v ďalšej presilovke za stavu 2:3, keď sme už všetci dvíhali ruky nad hlavu (,chybou asi bolo, že jej aktér ich asi tiž predčasne zdvihol a zdvihol aj loptičku, ktorá azda ešte teraz „padá z nebies“), škoda toho nájazdu 2-0 rovnako za stavu 2:3… škoda, škoda, škoda! Potom totiž udrel súper a jeho údery na 2:4 a 2:5 boli dokonalým knokautom pre domácich bojovníkov. Hancopáci totiž nemilosrdne trestali a z protiútokov strelil rozhodujúce góly. Spravili sme proste chyby, ktoré napokon rozhodli… Ten, kto tento zápas nevidel na vlastné oči a pozrie si výsledok, nadobudne pocit, že to Hancop zvládol „ľavou zadnou“- verte ale, nebolo to tak! Napriek tomu, že herná kvalita a schopnosti individualít boli nesporne na ich strane, dnes si SAVka ten bod proste zaslúžila… Nemáme ho však a tak letmý pohľad na tabuľku jasne hovorí, že na jar nás čaká tvrdý boj o postup do play-off. Predtým však musíme ešte zvládnuť jednu „zimnú“ prekážku a vrátiť Boardu prehru s úvodného duelu. Keď dokážeme zopakovať dnešný výkon, nemusíme sa toho báť…

Čo dodať na záver? Odohrali sme dobrý zápas, dnes sme bojovali tak ako sa patrí, jeden za druhého, bolo to však málo! Väčšia škoda je ale najmä to, že sme takto nedokázali hrať aj v niektorých predchádzajúcich dueloch, pretože to by bol pohľad na tabuľku ďaleko priaznivejší. No nič, je to za nami a napriek tomu, že z toho napokon nebol ani ten vytúžený (a pred zápasom azda aj veľmi trúfalý) bod, všetkým zúčastneným ďakujem za bojovnosť a snahu a nech je práve tento náš výkon vzpruhou do ďalších náročných zápasov. Hlavy hore, chlapi!

 

ZÁPAS OČAMI PRIAMEHO AKTÉRA…

   # 8  Martin Vašíček

Martin, viem že po takomto zápase sa budú hľadať slová ťažko, no napriek tomu skús krátko tento duel zhodnotiť…
Povedal by som, že dnes sme zažili takú „greenhorňácku klasiku“. Napriek tomu, že sme neboli lepší ako súper, mali sme na to získať aspoň bod! Dali sme pomerne rýchlo gól, potom pridali ďalší a mali aj šance súpera „doraziť“, no stal sa opak a inkasovali sme my. Škoda, že sme nedali z trestného strieľania na 3:1, obratom sme totiž inkasovali na 2:2 a tam sa to asi lámalo. Potom sme síce dobre bránili a do otočky držali tento stav, ale po otočke prišlo jedno zlé striedanie a protiútok 3-1 a bolo 2:3, vzápätí nevyužitá tutovka a z protiútoku 2:4, no a posledný gól potom po nedorozumení medzi brankárom a obrancom. Ako vravím, škoda, aspoň na bod sme mali!

 

ZDROJ: www.tjsav.sk

Live

2 - 59:00
SAV Lamač
    HANCOP Dolné hony

      SAV Lamac logo KO Hancop dolne hony logo KO FT