Hokejbal Ziegelfeld HBK NIVY vs SAV Lamac

V Sobotu a v Nedeľu nás čaká dvojkolo

Posledné 2 zápasy pred zimnou prestávkou odohráme počas najbližšej Soboty a Nedeľe , pričom oba zápasy sa odohrajú na domácom ihrisku na Ziegelfelde.

HBK NIVY
V sobotu o 11.00 h nás čaká mužstvo HBK Nivy, ktoré sa momentálne nachádza na 4 pozícii aktuálnej tabuľky a aj napriek našej vysokej výhre zo začiatku sezóny úkazali chlapci z Nív svoje kvality a niekoľo prekvapivých výsledkov a z tohto dôvodu sa bude jednať o divácky  veľmi zaujímavý zápas.

SAV LAMAČ
V Nedeľu o 9.00h  nás čaká dohrávka odloženého zápasu , ktorý by sme mohli označiť aj ako  „zápas pravdy“ kde môžeme ukázať , že vieme zabojovať aj proti najsilnejším súperom. Mužstvo SAV je minulosezónnym víťazom ligy a už niekoľko sezón bojuje pravidelne o  celkového majstra. V radoch Lamača nájdete tie najzvučnejšie mená bratislavskej ligy 3+1 ako napríklad bratov Alföldyovcov , pričom hlavne mladší Juraj je vychýrený strelec a tvorca hry, ktorý sa stal mnohokrát najproduktívnejším strelcom celej ligy a určite mu budeme venovať špeciálnu starostlivosť. SAV- ka ale disponuje aj ďalšími známymi menami , ktoré dopĺňajú strelecký arzenál mužstva ako sú bratia Thronovci a inventár mužstva Miro Mancál , ktorý dokáže vždy prekvapiť.

Zároveň vás pozývame na oba  prestížne zápasy a budeme sa tešit ak nás poctíte svojou prítomnosťou a povzbudzovaním.

 

Ziegelfeld