Karol Chmela rozhodca

TBT – Karol Chmela

Karol Chmela 

Klub Devils Petržalka je ďalším klubom, ktorý berie svoju webovú stránku vážne.  Má ju nabitú aj zaujímavými článkami z hokejbalového prostredia so súčastnosti ale aj z minulosti. Devilsaci hrajú momentálne ZHBL Superligu v Petržalskej Engerau aréne, ktorej sme boli pred pár rokmi účastníkmi aj my a momentálne sa nachádzajú dokonca na prvom mieste. Náš klub Ziegelfeld ma v ich radoch tiež svoje zastúpenie a to dokonca 4 – násobne. Naši spoluhráči Ronald Kochan, Peter Kulka, Rudo Kazmer a Robo Sloboda sú túto sezónu tiež súčasťou teamu a pomáhajú klubu k dobrým výsledkom.

My sme si to samozrejme všimli a spolu s klubom Devils Petržalka sme sa dohodli na vzájomnej pomoci a spolupráci vo forme vzájomného zdieľania toho najlepšieho, čo môžete nájsť na stránke devilspetrzalka.sk a ziegelfeld.sk. Boli sme informovaní, že chalani pripravujú po takmer 30 rokov svojej existencie šnúru zaujímavých príspevkov zo svojej minulosti. Pod krycím menom TBT alebo „Throwback Thursday“  nám postupne predstavia tie najpamätihodnejsie zážitky a zaujímavosti, ktoré ich postretli na ich hokejbalovej ceste.

Jedným z prvých článkov, ktorý si určite zaslúži pozornosť je spomienka na legendárneho rozhodcu Karola Chmelu, ktorého všetci dobre poznáme a ktorý má v našich hokejbalovych životoch svoje pevné miesto.

Karol chmela rozhodca

Karol bol vždy vynikajúci rozhodca, na ihrisku nekompromisný a profesionál ale vždy slušný a férový. Mimo ihriska kamarát, ktorý vedel vždy pobaviť. Karolovi ďakujeme za tie odbehané hodiny a kilometre a tiež za pevné nervy ktoré často musel ukázať pri našich zápasoch.

My takisto Karola všetci pozdravujeme, prajeme silné zdravie a dúfame, že sa ešte niekedy uvidíme na hokejbalových ihriskách.

A tu už spomínaný článok od „Devilsákov“ :

TBT – štvrtkový pohľad späť – Karol Chmela

 

 

 

 

 

 

Ziegelfeld