Hokejbal - Sme v semifinále! Report : Rebels vs Ziegelfeld - Ziegelfeld.sk

Sme v semifinále! Report : Rebels vs Ziegelfeld

SEMIFINÁLE BHBL : SHBC Rebels vs Ziegelfeld

 

V sobotné ráno  sa Ziegelfeld opäť zišiel na očakávaný 2.zápas štrvťfinále bratislavskej hokejbalovej ligy. V peknom športovom komplexe ma Mierovej kolónii . Cieľom bolo potvrdiť víťazstvo z prvého zápasu v pomere 6:2 a postúpiť do semifinále BHBL.

PRIEBEH ZÁPASU

V optimálnom počte 9 hráčov do pola a tiež v prajnom hojebalovom počasí sme sa do súpera pustili ihneď od prvých minút. V obrane sme odvádzali asi najlepší výkon doterajšej sezóny , kedy sa  naozaj všetci hráči poctivo vracali a doslova tienovali hráčov súpera v ich útočných výletoch, čo spôsobilo , že Rebeli sa dostaváli do šancí iba veľmi sporadicky. Po pekných kombináciach s viacerými nepremenenými šancami sme prvú tretinu uzavreli s pohodlným náskokom 3:0.  V druhej a tretej tretine sme sa nenechali stiahnuť našim vedením a udržovali sme si vysoký štandard obrannej hry. Postupne pridali  ďalších 6 kúskov do siete súpera a zápas tak ukončili s finálnym skóre 8:2.  Pozitívom zápasu okrem výhry je ale predvedená hra . Mala už parametre , ktoré budeme ešte v zlepšenej forme  potrebovať v ďalších  bojoch. Podrobnosti o zápase spolu so štatistikami najdete nižšie.

Tento výsledok nás teda  posunul do semifinálových bojov . Vyhrali sme 2:0  na zápasy a budúcu Sobotu nás nás už v semifinálovom súboji  očakáva nepríjemný súper AHK Pekníková , ktorý je nabitý kvalitnými a skúsenými hráčmi a podkutý vynikajúcim brankárom . AHK Pekníkova odohrala v štrťfinále 2 súboje s minuloročným víťazom ligy SAV Lamač . S kvalitnými výsledkami v pomere 9:3  a 4:1 a počet strelených gólov nás pred semifinálovými súbojmi dostáva do stavu najvyššej pohotovosti .

Prvý zápas  semifinále pravdepodobne odohráme V sobotu o 9.00h v Ziegelfeld Aréne . Všetkých Vás srdečne pozývame  .

V druhom semifinálovom zápase sa stretnú mužstvá HANCOP Dolné Hony a HBK Vrakuňa.