Novy web ziegelfeld

Nový WEB ZIEGELFELD !!!!!!!!! + Report

Vážení fanúšikovia ZIEGELFELD,

Všetci pravdepodobne nedočkavo  očakáváte náš report z prvého zápasu play-off proti SHBC REBELS . Ten tentokrát odflákneme pretože sme pre vás pripravili počas posledného týždňa obrovskú bombu vo forme novej webovej stránky  – ziegelfeld.sk

Ziegelfeld – SHBC Rebels  ( 1.zápas Play-OFF ) 6:2

Skrátim to pre tentokrát, nakoľko som totálne dychtivý vám predstaviť našu novú stránku . Proste sme vyhrali.  Súpera sme doslova zasypali obrovským množstvom striel až nakoniec brankár a takisto hráči kapitulovali a my sme si odniesli viťazstvo 6:1. Ok, dakujem za prečítanie . To bolo všetko k zápasu. No a poďme teda k tej stránke :- ).

Nový WEB Ziegelfeld.sk

Takže, nakoľko náš webový server nestíhal a rastúci počet návštevníkov bol stále hladnejší po výsledkoch a aktuálnych novinkách zo šatne klubu Ziegelfeld a takisto bratislavskej hokejbalovej ligy,   tak sme sa rozhodli   stránku ešte posledný krát prerobiť až sme ju vymancovali do stavu v ktorom sa dnes nachádza.  Stránka Vám poskytne komplexný pohľad na celú ligu , všetky mužstvá a výsledky ale samozrejme nezábudame ani na pravidelné reporty a novinky z Ziegelfeldu. Vypichnem niektoré pikošky , ktoré na stránke nájdete :

 • vlastný profil každého hráča ligy  spolu so štatistikami
 • profily jednotlivých mužstiev spolu s výsledkami a zostavami
 • LIVE výsledky aktualizované počas priebehu zápasu !!!
 •  aktuálne výsledky ihneď po skončení zápasov + program na nasledujúce kolo
 • countdown do ďalšieho zápasu Ziegelfeld
 • kompletný rozpis ligy
 • Súpisky jednotlivých mužstiev
 • štatistiky jednotlivých zápasov so strelcami , tretinami a trestami
 • kalendáre zápasov pre jednotlivé mužstvá
 • aktuálne tabuľky ligy spolu so všetkými štatistikami  – inkasované góly , celkové skóre, atď
 • pravidelné reporty zo zápasov Ziegelfeld + občasné reporty od našich súperov  ( podľa záujmu ostatných mužstiev )
 • informácie o dianí v mestskej štvrti Ziegelfeld – spoločné akcie , plánované aktivity, brigády , atď

Do budúcnosti pripravujeme aj e-shop kde si budete môcť zakúpiť veci s logom Ziegelfeld a ďalšie novinky.

Stránka je ešte v procese dokončovania po obsahovej stránke a touto formou by sme chceli aj apelovať na ostatné mužstvá v lige  – ak majú záujem o zlepšovanie , budeme radi ak sa aktívne zapoja tak aby sme nakoniec vytvorili  platformu , s ktorou budú všetci spokojní.  Tešíme sa na spoluprácu.

www.ziegelfeld.sk

Váš team ZIEGELFELD

3 comments

 1. U nas doma sa uz vsetci tesia na prezeranie novej stranky. Dokonca ti neskor narodeni si zrazu pytaju ako darceky nove, rychlejsie tablety a smartfóny. Ze aby sa im vsetko rychlejsie nacitalo. Chcu vidiet vsetko ako prvi. A to na nich musim prezradit, ze este ani nevedia citat. Co uz, tato nova stranka im, aj nam proste vyrazila dych.
  Velka pochvala za dobru pracu.
  PS: zvedavi sme hlavne na klebety a ohovaracky

 2. Pripájam sa k predchádzajúcemu komentu a pýtam si tablet 🙂

 3. 1xBet является одной из самых популярных на рынке. https://bet-promokod.ru/ Большой выбор спортивных и киберспортивных событий, множество открытых линий, самые высокие коэффициенты. Также, БК имеет широкий функционал и немногие дает возможность совершать ставки по уникальным промокодам. Используя промокоды, вы можете получить реальный денежный выигрыш, не внося абсолютно никаких средств. Это реально! Узнать последний промокод вы можете сейчас же, однако использовать его необходимо в соответствии с правилами и инструкциями, которые приведены ниже.

Pridaj komentár