Liga: BHBL

BHBL – Bratislavská hokejbalová liga

Hokejbal BHBL – bratislavská hokejbalová liga  je najstaršia hokejbalová liga na slovensku. Liga  sa hrá systémom 3+1 s oranžovou loptičkou na malé brány. BHBL predstavuje hokejbal , ktorý sa hrá v Bratislave od 80. rokov a je považovaný za otca hokejbalu spájaný s jeho úplnými začiatkami.

V ročníku   2018/2019 má liga 14 bratislavských klubov z Nového mesta, Petržalky, Vrakuňe , Lamača, Podunajských Biskupíc, Dúbravky a  Karlovej Vsi.

Bratislavská hokejbalová liga sa hrá na 3 tretiny pričom každá tretina ma trvanie 25 minút hrubého času. Posledných 12,5 minút tretej tretiny sa hrá formou čistého teda stopovaného času pri prerušeniach hry.

Kluby v bratislavskej hokejbalovej lige  hrajú svoje domáce zápasy na svojich domácich ihriskách. Hokejbalové ihriská sú rozmiestnené v jednotlivých častiach Bratislavy a jednotlivé kluby si určujú svoje hracie časy domácich zápasov.

Medzi najúspesnejšie kluby novodobej éry patria kluby ako Britanic, Hancop Dolné hony ale takisto tradičný hokejbalový klub SAV Lamač s viac ako 20 ročnou tradíciou.

Dúbravka vs ZIEGELFELD

11:00
Náhľad

ZIEGELFELD vs SLÁVIA

7 - 1
Full Time
3 - 1
Full Time
4 - 2
Full Time
3 - 3
Full Time
8 - 3
Full Time

PEKNÍKOVÁ vs VRAKUŇA

2 - 1
Full Time

SAV vs ZIEGELFELD

2 - 5
Full Time

ZIEGELFELD vs SAV

5 - 0
Full Time

SAV vs PEKNÍKOVÁ

3 - 2
Full Time

ZIEGELFELD vs VRAKUŇA

N

6 - 2
Full Time

VRAKUŇA vs ZIEGELFELD

3 - 5
Full Time

PEKNÍKOVÁ vs SAV

2 - 3
Full Time

ZIEGELFELD vs NIVY

5 - 1
Full Time

INDIANS vs VRAKUŇA

5 - 7
Full Time

SLÁVIA vs PEKNÍKOVÁ

2 - 5
Full Time

SAV vs HANCOP

3 - 1
Full Time