Liga: BHBL

BHBL – Bratislavská hokejbalová liga

Hokejbal BHBL – bratislavská hokejbalová liga  je najstaršia hokejbalová liga na slovensku. Liga  sa hrá systémom 3+1 s oranžovou loptičkou na malé brány. BHBL predstavuje hokejbal , ktorý sa hrá v Bratislave od 80. rokov a je považovaný za otca hokejbalu spájaný s jeho úplnými začiatkami.

V ročníku   2018/2019 má liga 14 bratislavských klubov z Nového mesta, Petržalky, Vrakuňe , Lamača, Podunajských Biskupíc, Dúbravky a  Karlovej Vsi.

Bratislavská hokejbalová liga sa hrá na 3 tretiny pričom každá tretina ma trvanie 25 minút hrubého času. Posledných 12,5 minút tretej tretiny sa hrá formou čistého teda stopovaného času pri prerušeniach hry.

Kluby v bratislavskej hokejbalovej lige  hrajú svoje domáce zápasy na svojich domácich ihriskách. Hokejbalové ihriská sú rozmiestnené v jednotlivých častiach Bratislavy a jednotlivé kluby si určujú svoje hracie časy domácich zápasov.

Medzi najúspesnejšie kluby novodobej éry patria kluby ako Britanic, Hancop Dolné hony ale takisto tradičný hokejbalový klub SAV Lamač s viac ako 20 ročnou tradíciou.

TARABA vs NIVY

3 - 1
Full Time

GOLDEN vs BALTSKÁ

6 - 5
Full Time

SLÁVIA vs PEKNÍKOVÁ

3 - 7
Full Time

DÚBRAVKA vs FARMA

1 - 5
Full Time

BARBARI vs ZIEGELFELD

1 - 4
Full Time

HANCOP vs SAV

7 - 3
Full Time

BALTSKÁ vs Barbari

0 - 3
Full Time

NIVY vs DÚBRAVKA

4 - 3
Full Time

SAV vs TARABA

7 - 4
Full Time

PEKNÍKOVÁ vs GOLDEN

2 - 2
Full Time

FARMA vs SLÁVIA

5 - 2
Full Time

ZIEGELFELD vs HANCOP

5 - 6
Full Time

SLÁVIA vs NIVY

4 - 3
Full Time

TARABA vs ZIEGELFELD

0 - 6
Full Time