Report Hancop - Koniec víťaznej šnúry Ziegelfeld

Koniec víťaznej šnúry Ziegelfeld !

Hancop Dolné Hony vs Ziegelfeld

Po zimnej prestávke sme opäť oprášili naše výstroje a hneď v provom zápase na nás čakal ten najťažší súper Hancop Dolné Hony . V nedeľu bola naplánovaná dohrávka 16.kola proti vlkom z Karlovej Vsi. Tí sa ale opäť nedostavili na miesto zápasu a tak sme tento zápas vyhrali kontumačne 5:0.

V zápase s Hancopom sme mali na pláne predĺženie našej 15 zápasovej série bez prehry a tento úmysel podčiarkovala aj nabitá súpiska so 14 hráčmi do pola , čo je jedna z najväčších účastí akú sme doteraz mali.

Priebeh zápasu

Zápas bol od začiatku veľmi vyrovnaný  s minimom šancí na oboch stránach . Prvá tretina po výsledku 0:0 bola prehliadkou perfektnej obrannej hry , no v druhej tretine sa ako prvému podarilo z prečíslenia skórovať práve nášmu súperovi.

My sme vyrovnávali po individuálnej akcii Peťa Patáka , ktorý si svoju vlastnú strelu na dvakrát doklepol do brány . Remíza by tomuto zápasu pasovala , no bohužial nestalo sa tak  a 6 minút pred koncom sa po našej nepresnej prihrávke v pásme súpera dostal Hancop do samostatného nájazdu , ktorý aj premenil na 2:1.

Chalanom z Hancopu gratulujeme , ďakujeme za kvalitný zápas a veľa štastia do ďalších bojov .

Začiatky sezón a dlhé prestávky nám zjavne nevyhovujú a pripisujeme si druhú prehru v sezóne. Veríme , že si chuť ale napravíme hneď v ďaľšom kole proti PROFIS Podunajské Biskupice a opäť nastúpimem na víťaznú vlnu.