Ziegelfeld Adnan Almaksus

Adnan Almaksus

  • Číslo dresu: 9 ( alebo 3? )
  • Post: Obranca
  • Hokejka : Ľavá
  • Prezývka : Gogo, Casanova, Model, Ceckatý,

Predstavenie hráča :

Skalný reprezentant značky Tehelné Pole ochotný položiť za túto mestskú štvrť život 24 hodín denne. Hráčik s priamym výhľadom na domácu Ziegelfed Arénu je práve ten človek , ktorý sa veľkým kusom práce pričinil o znovuzrodenie nášho hokejbalového stánku a aj to je dôvod prečo dnes drží všetky kľúče „od miešačky“.

Hokejbalové pôsobenie :

Gogo pôsobí v mužstve takmer od jeho začiatku a tvorí neodmysliteľnú súčasť mužstva a slovo oddanosť je treba použiť pri opise jeho najväčších predností a prínosov pre mužstvo. Hokejbalovo sa stále vyvíja a všetci už od svojich detských čias, kedy s nami začal hrávať, čakáme kedy dosiahne ten pomyselný strop svojho umu. K hokejbalovej stránke treba určite spomenúť jeho veľkú snahu, zanietenie a schopnosť ovládať elektronické zariadenia počas tréningu.

Súkromie:

Treba povedať že časť súkromie je v prípade Adnana zlatým klinčekom tohto profilu, nakoľko je poprepletané viacerými pikoškami. Kde začať ? Skratky WWE alebo WCW nám smrteľníkom nehovoria nič, no pre Goga sú tieto wrestlingové organizácie svätým grálom a pravidelne sledovanie hereckých výkonov týchto „športovcov“ má na dennom menu.

Jeho mohutný hrudník dostáva po výdatnom poobednajšom šlofiku poriadne  na frak v zariadeniach pre posilňovanie, ktoré pravidelne navštevuje vo voľnom čase.

Komentovať výkony hokejistov Jaromíra Jágra alebo bývalého NHL hráča menom Mike Modano pri diskusii s Adnanom je dovolené iba superlatívoch , keďže  je ich veľkým fanúšikom a nedá na tieto mená dopustitť.

Gogovi prajeme v tejto sezóne aby toto bola tá sezóna kedy dosiahne svoj výkonnostný vrchol, ak sa tak už nestalo a aby mu Ježiško doniesol nový telefón bez ktorého Adnanka len málokedy zahliadnete.

Adnanovi a agentúre Elite Model Look ďakujeme za sprístupnenie fotiek z jeho prezentačného bookletu: