Hokejbal Bratislava Indians Logo

BA Indians – Tehelné Pole 0:5 (kontumačne) + nedeľný tréning

Našu psychickú a predovšetkým fyzickú prípravu na sobotný  match definitívne pochoval jediný telefonát v Piatok večer, kedy nám zástupca súpera oznámil , že nebudú schopní nastúpiť na plánovaný zápas z dôvodu nedostatočného počtu hráčov a tým pádom vyhrávame 5:0 kontumačne a do tabuľky si pripisujeme ďalšie 2 body bez boja. Sklamanie v mužstve bolo obrovské, keďže preferujeme získavať body po férovom boji , no nebola iná možnosť .

Absenciu fyzickej námahy , ktorá bola presne nastavená v našom tréningovom pláne sme sa rozhodli nahradiť aspoň nedeľným tréningom kde sme si nacvičili rôzne herné situácie, presnosť streľby a takisto variácie ako byť úspešný na buly.

Či zverejniť foto ale hlavne video dokumentáciu z tréningu sprevádzala ťažká debata s hľadaním odpovede , či je vhodné sprístupniť tieto „prísne utajované informácie“, no nakoniec sme sa rozhodli dať možnosť nakuknúť priamo do „kuchyne“ a v galérii Vám ponúkame malú ochutnávku priamo z miesta diania:

PS: Špeciálne poďakovanie patrí Dušanovi , ktorý nás poctil svojou návštevou aj napriek tomu , že onedlho nás musel opustiť z dôvodu zápasu v malokarpatskej hokejbalovej lige a zásobil nás 15 kusmi nových loptičiek.

Mr. Miešačka :

Buly:

1:1 :