30Milan Ježek Hráč

Report

Hokejbal BHBL

AHK PEKNÍKOVÁ – HBK BOARD VRAKUŇA

hbk vrakuna logoZápas sa začal z našej strany aktívne aj keď sme boli iba piati do poľa. Vedeli sme, že dlho nevydržíme. Kľudne sme sa mohli ujať vedenia, no to by sme museli premienať šance. Vizeralo to akoby sme hrali hru – „kto trafí brankára „. Tesne pred prvou prestávkou sme inkasovali nešťastný gól bekendom, keď som strelu tečoval mojou čepeľou. To nasrdí… Do druhej tretiny sme vstúpili trochu inou taktikou, aby sme vydržali celý zápas a nedostali ďalšie hlúpe góly. Nepodadilo sa. Dostali sme dva rýchle góly a snažili viac držať loptičku na svojich hokejkách. Snažili sme sa o kontaktný gól – dva. Podarilo sa pri prečíslení 2 na 1. Jančovič prihral ideálne Fojtovi a ten nechytateľne napálil medzi betóny. Brankár nás podržal ,aj keď mal problém s trieslami. To nás trochu vzpružilo. Mali sme dalšie šance, ktoré sme žiaľ nevyužili a v zápätí sme inkasovali štvrtý gól 4. V závere tretiny sme inkasovali ďalší a bolo hrozivých 1:5. Na začiatku 3 tretiny Moravčík v našej bráne už nemohol pokračovať kvôli zraneniu a po dohovore so súperom a rozhodcom sa zápas ukončil.