Súboj o Tehelné pole aneb Winter classic game

Milí fanúškovia hokejbalu a Tehelného Pola, sezóna sa nám prehupla do druhej časti, pred ktorou je prestávka určená na znovu nabratie síl a oddýchnutia si trochu od loptičky.

Prvú polovicu sútaže sme zvládli povedzme si,celkom obstojne,keďže sme v kútiku duše verili všetci že prezimujeme na prvom mieste čo sa nám nepodarilo,ale sklamaní byť nemusíme,lebo až na jedno zaváhanie sme sa prezentovali krásnou kombinačnou hrou,ktorú sme potvrdzovali gólovou efektivitou,čo ale nemôžme povedať o našej disciplíne,ktorá nám v pár zápasoch trochu narobila vrásky na tvárach, samozrejme ale budeme na tom pracovať, aby sme vás mohli tešiť nie len gólmi.

A teraz prejdime k nášmu ďalšiemu programu.

Dňa 23.12.2017 o 10:00 sme si pripravili a týmto vás aj zároveň pozývame na prvý ročník zápasu boja o Tehelné Pole alebo Winter Classic game na našom už aj mnohými tímami obľúbenom ihrisku. Tento zápas bude špecifický práve v tom,že sa v ňom stretnú osobnosti hokejbalu z našej štvrte, v podobe ostrieľanych borcov okolo partie Braňa Polčica legendárneho obrancu svojej éry a novo vychádzajúcich hviezd z nášho tímu, menovite Robka Kwasznovskeho,Miloša Končeka, Adnana Almaxusa, so silnou podporou taktiež harcovníkmi Ičom,Robom Slobodom a chlapcami z Rače. Tento zápas sľubuje veľkú exhibíciu. Vyhoveli sme požiadavkám starších a pre tento krát sa menia pravidlá. Budeme hrať s tenisovou, vodou plnenou loptičkou a vo formáte 4+1. Hrací čas je stanovený na 3x20min hrubý čas.

Čo je ale to, čo vás má donútiť sa prísť pozrieť na túto udalosť?

Pripravili sme pre vás zaujímavé sútaže medzi prestávkami.

V prvej prestávke bude súťaž o najpresnejšie strielajúceho hráča. Hráč má k dispozícii 8 pokusov a musí trafiť čo najviac loptičiek do otvorov na bráne, pozor,rozhodujúci bude aj čas. Pri tejto disciplíne je povolený aj malý doping v podobe jednej malej borovičky,alebo akéhokoľvek destilátu. Súťažiť budú v tejto disciplíne 3 hráči z každého mužstva.

V druhej prestávke sme si pripravili súťaž o najzručnejsieho hráča. Súťaž bude spočívať v tom, že hráč bude mať 5 pokusov aby zakončil samostatný nájazd,rozhoduje aj čas za ktorý nájazdy stihne absolvovať. V tejto disciplíne opäť budú súťažiť 3 hráči z obidvoch mužstiev. POZOR… jeden hráč nemôže absolvovať obidve disciplíny.

Víťazom prvého ročníka SÚBOJ O TEHELNÉ POLE sa stane mužstvo, ktoré bude mať lepšie skóre zo zápasu plus individuálne disciplíny. Víťaz tohto duelu si odnesie fľašu Ballantines. Na záver ešte príde predvianočný bonbónik, Žimogo sľúbil,že zatancuje pole dance a Kiri bude spievať Jacksona. Následne sa všetci presunieme do Wallnera kde sa oslávi prvý uskutočnený súboj o TEHELNÉ POLE.

Tešíme sa na vašu návštevu, my sa už nevieme dočkať…